Ново
Плус големина Petite женски строги тркалезно деколте со фустан со краток ракав Розе, пензионирано фустан за забава во линија

Плус големина Petite женски строги тркалезно деколте со фустан со краток ракав Розе, пензионирано фустан за забава во линија

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 479.68

Плескавиот фустан на Sanctuarie Rosé срдечно ве поканува на лето пијалоци на тревникот или ноќна ноќ во градот и украдени бакнежи во градината! Свежа и мала тежина Слики ткаенина ја обликува оваа флертна фустан на проток . Врвот за удобност со кратка, долга или безвредна завршница е совршен натпревар за долго здолниште што тече за да го заврши овој суштински летен изглед. Достапно во прилагодливи должини од Petite до XX-должина во големини Мала средна голема плус големина 0x 1x 2x 3x 4x 5x 6x 6x 7x 8x & 9x! Мерењата на должината се земаат од горниот дел на рамото надолу .. Моделите и боите се само приближни и ќе варираат од парче до парче заради големината, компјутерскиот монитор и бојата многу .. • Направено во САД. • Бренд : Sanctuarie. • Слики ткаенина. • Машински пеење. ** Мерењата секогаш се преземаат непотребни **. Приближни мерења : . Ситна должина = 46 ". Стандардна должина = 50/52 ". Висока должина = 56 ". Дополнителна висока должина = 60 ". Мали : градите : 28 " - колкови (APPX) : 38 ". Среден : Градите : 34 " - колкови (APPX) : 42 ". Голем : градите : 38 " - колкови (APPX) : 48 ". Екстра големи : градите : 40 " - колкови (APPX) : 52 ". 0x : градите : 44 " - колкови (APPX) : 58 ". 1x : градите : 48 " - колкови (APPX) : 62 ". 2x : градите : 52 " - колкови (APPX) : 66 ". 3x : градите : 56 " - колкови (APPX) : 70 ". 4x : градите : 60 " - колкови (APPX) : 74 ". 5x : градите : 64 " - колкови (APPX) : 78 ". 6x : градите : 68 " - колкови (APPX) : 82 ". 7x : градите : 72 " - колкови (APPX) : 86 ". 8x : градите : 76 " - колкови (APPX) : 90 ". 9x : Градите : 80 " - колкови (APPX) : 94 " Ова превртување на окото плус големина Макси фустан прави непосредна изјава во моментот кога ќе влезете во собата! Искористете го моментот и направете го вашиот во нашиот 100% Slinky Rosé Sparkl Desur! Стил со наредени блок потпетици и соодветна торба за вкрстено тело. Линијата фустан со тркалезен врат и кратки ракави, истегнати, удобни, должина на подот, мала тежина, меки обични долги фустани. Приближни мерења : : Петит Должина = 46 "Мерења : 2x : градите : 52" - колкови (APPX) : 66 "Ве молиме проверете ги мерењата пред да купите . машина за перење - гордо направена во САД од напорни жени.

Главните својства

Избор на купувачот

Втиснат на хартија со врвен квалитет Ланг : енг, Страници 729, Печати На Барање.Изберете Ја Претпочитанат�

Мотеги Трки беше замислен со една мисија во умот, перформанси Поттикнати од иновациите во мотоспортот и

Висококвалитетната кујнска Крпа за чај Од Преса за Фенери може да се пофали со остри детали и живописни

Рамка Обложена Со Прав, Должина На Гаранција : 1 Година.НА ПРВ ПОГЛЕД Широкото и длабоко седиште ќе обезб

* Овој лесен плетен дрес има двонасочно истегнување, мека површина и мека завеса Тој е лесен и малку прое

Луксузни Позлата Магнетни Телефон Случај За IPhone 14 13 12 11 Про Макс 14 Плус Безжичен Полнење Magsafe Механички Б

Унисекс возрасни 75% памук / 25% полиестер со долги ракави Покрај тоа што се 9,0 мл со број на конец 18 / 1, сите

Материјал : Примарна Чистота : 925 финиш : Полиран Должина На Предметот : 16,7 мм материјал : Акценти : Емајлир

Ова е едноставен, елегантен прстен за спуштање од Изрази Што Се Редат Изработен е од елегантно сребро шт

Тропски Шпагети Ремен Нулта Корална Розова Плус Големина ЕДЕНПарчиња 2 XL (16) Ограничени Количини, Мала С�

Нашата прекрасна Етана пукаше од љубов..Достапно во Маици, врвови за пот, Ползавци, лигавчиња, фустани ит

Женски Градник Без Жица Долна Облека Едноделен Градник Секојдневна Долна Облекакарактеристики : (2.Ултр

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка ја продава Феливориел од пазарот На Џојбај.Опис Саксијата

Големина : С Биста : 28см / 11.02 "Должина : 17см / 6.69" Големина : М Биста : 30см / 11.81 "Должина : 17см / 6.69" Големина : Л Б

Останете лежерни, изгледајте одлично и свртете ги главите во овој пријатен дуксер со врвка за влечење...

Лансиран во 1978 година од дизајнерската куќа На Ралф лорен Тоа е класифициран како цветен мирис Мирисот �

КАРОЛИНИ Богатства ASA2001 DS1216 Wall И Hydrangea Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, 12x16, разнобојни Ѕид Или Врата Виси О�

Женски Фустан Фустан Со Кошула Со Кратки Ракави Летни Фустани Фустан Со Кошула Со Етнички Принт1.Памук Bl

Стил со фустан или работна облека! Лесен за носење во текот на целата година!3 Удобна и лесна ткаенина, ме

Chariklia Zarris претставува прекрасен 12x14 Црна Модерна Дрво Врамени Ѕид уметност парче, насловен " Kookaburra IV"...

Ви благодариме за вашиот обичај.Грижата за клиентите е наш главен приоритет.Понудата е предмет на доста

Големина : 100 Биста : 63см / 24.80" Половината : 42см / 16.54" Ракав : 29см / 11.42" Должина : 40см / 15.75" Надворешна Должина :

Обични Бебешки Кукли Кралско Сино Плус Големина Секси Долна ОБЛЕКА 2xl (16) Ограничени Количини, Ексклузив

0 L V8 Features : Не бара специјализирани алатки за инсталација OE Стил за лесна замена и fitment Поголема контрол

7" ХХЛ1489см 35 КЛАСИЧНИ КОШУЛИ за СПИЕЊЕ ЗА НЕГАкласичното копче надолу по мајчиниот сон има контрастни це

Ви благодариме за вашиот обичај.Грижата за клиентите е наш главен приоритет.Понудата е предмет на доста

Како топка шербет или летен самрак, ова се лесни и ветровити, со еден клучен детал : нивниот ремен има нав

Дизајнерката Клара Пучи накит изработен во Соединетите држави направен да трае цел живот, совршен за се

Scroll