Ново
Плус Големина Жени Мода Широки Череп Печатени Дуксер Пуловер Врвот Круг Вратот Долго Сеел Пуловер Кошули Блуза Облека Ноќта На Вештерките Подарок

Плус Големина Жени Мода Широки Череп Печатени Дуксер Пуловер Врвот Круг Вратот Долго Сеел Пуловер Кошули Блуза Облека Ноќта

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 256.00

Опис : Состојба : 100% Сосема Нова И Висококвалитетна Боја : Небесно Сина, Зелена, Розова, Виолетова, Езеро Сина (По Избор)Големина : S, M, L, XL, XXL, 3 XL, 4 XL, 5 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : Полиестер, Spandex Neckline : Должина На Вратот На Екипажот : Должина На Долги Ракави : Должина На Колковите Сезона : Aut Fall, Тип На Зимска Шема : печатен череп за ноќта на Вештеркитесодржина на Пакетот : 1 Х Џемпер (Други Додатоци Не Се Вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Сите мерења во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Шеќер Черепи кул дуксер! Одличен дуксер од шеќерен череп за Ноќта на Вештерките. Ден На Мртвите или љубителите На Шеќер Черепи роденден или божиќен подарок. Задолжителен дуксер за оние кои сакаат шеќерни черепи. Удобен, простран и мек дуксер за љубителите на шеќерни черепи. Одличен врв за пуловер за тинејџерки и жени. Совршен подарок за Ноќта на Вештерките или роденденски подарок за ќерка, девојка, сопруга или пријател.

Главните својства

Избор на купувачот

Женски Голем Лабав Принт Шифон Кардиган Крема За Сончање Палто Блуза На Плажа Блузи ве Молиме проверете

Leylayray Womens Секојдневен Боја Појавување Twill Круг Вратот Краток Ракав Врвови Мултибоја S / M / L / XL / XXL Ве моли�

П : дали е квалитетот на облеката како што е опишано? Прокожа, еластична издржлива, ја олеснува целоснат�

: СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 110см / 43.03 "Ракав : 63cm / 24.Карактеристики : Секојдневен Долг �

Womenените за Ноќта на вештерките печати врвови со долги ракави, моден екипаж опуштени врвови на пулвер, м�

Печати Медицинска Сестра Униформи За Жени, Дишење Шарени Краток Ракав VВратот Плус Големина Кошули Маиц

2 XLt Length : t29,53 t Bust : t48, 03 Tsleve Должина : t20, 47 t Shoulder : t21, 26 Mt Length : t28 Ве молиме внимателно проверете ја табелата �

Овој врв е изработен од висококвалитетен материјал Ткаенината е многу мека удобна и еластична, што ја п

Химивеј Лето Женски Комбинезони Униформа Облека На Негувател Лабава Предна Страна Џеб Со Големи Дименз

Женски обичен моден цветен цветник со долг ракав со долги ракави на врвот на вратот на вратот на вратот �

Функција : Краток ракав, V врат, цврста боја, памучна постелнина, плус големина, кошула од јака за жени...

Тоа е совршена основна маичка што може да се напика во вашиот омилен тексас, во комбинација со хеланки и�

Scroll