Ново
Подобри домови и градини Хилберге l w h Надворешно покритие на скара во маслиново сив медиум во зелена боја

Подобри домови и градини Хилберге l w h Надворешно покритие на скара во маслиново сив медиум во зелена боја

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 0.67

Со еластично полите за супериорно вклопување, Подоброто домови и градини Хилберг, средна капа на отворено е дизајнирано да ја заштити вашата скара од дожд, снег, сонце и нечистотија. Оваа тешка покривка за скара за скара обезбедува целогодишна заштита и нема да попушти во ладно време. На капакот има еластично полите за прилагодено вклопување, и ленти со токи што го одржуваат безбедно покритието на место кога е ветровито. Покрај тоа, отворите за воздух помагаат да се намали кондензацијата во влажни услови и да се овозможи воздухот да тече за да помогне во спречувањето на лоцирање. Класичната маслиново сива боја на „Подобрите домови и градини“ средна покривка на отворено е убаво неутрално и го надополнува природниот амбиент на кое било внатрешен двор, тераса, тремот, палубата или балконот. Покривот за скара за скара одговара на скара до 58 "L x 24" W x 48 "H. Издржлива полиестерска конструкција дизајнирана да ги заштити скара од дожд, снег, сонце и нечистотија. Трајната цела временска покривка е идеална за употреба со многу видови гас скара. Објектот на скара за скара на отворено е многу отпорен на бледнее. Покријте ги карактеристиките на еластичните полите и лентите со токи за да останат безбедно на место. Вентилациите за воздухот ја намалуваат кондензацијата под капакот и помагаат да се спречи лоцирање во ветровити услови. Маслиновата сива боја ги надополнува сите поставки на отворено . Помага во заштитата на вашата инвестиција во скара. Дизајнирано да ја заштити средната скара на отворено во сите временски услови. Нека скара целосно да се излади пред да се покрие. Лесно се чува. Исчистете со млака вода и не-абразивна четка.

Главните својства

Избор на купувачот

Ким Конвеј „Шумски суштества I“ платно уметност Остварливата извонредност што ја дозволува печатењет�

Уметник : Крис Пасксебјект : Апстракт, Флоралстил : Модерни и современи проодни типови : галерија обвитка

Caravelle 44 L233 Women'sенски кристален сребрен тон бирање розово злато од нараквица од не'рѓосувачки челик часов

Класичен стил го исполнува трендовскиот дизајн со 6 мм тркалезна сина топаз скапоцен камен опкружен со �

Верде тркалата гордо ја претставува VFF01, направена од напредна технологија за формирање на проток, што о

Украсен почетен ѓердан изработен со прецизни исечени кристали со розова кутија 3 бои достапни не'рѓосу�

Овие пеперминт мини индивидуално завиткани бонбони трска се совршен третман за себе или за вашето семе�

Compatible 6 Pack Purple POS Ribbon Cartridges for ERC09 B Epson M160 M180 M190 M161 M163 M164 M181 M182 M183 M191 M192 M150 M185 M195 ERC09 HX20 HX40 P40 Casio DT6000 FE700.This Speedy com

Одвојте еден момент и размислете го тоа Ова спортскоцентричен патика со мултиматеријал горе со рефлекс

Duncan Metal Drifter YoYo е забавна играчка и за почетници и за искусни ентузијасти во јојо Ги позајмува елементите

Украсете и персонализирајте го вашиот дом со перници кои отелотворуваат боја и стил, од едноставно марг

Маицата со долги ракави на Hanes Girls, им дава на девојчињата во движење и утеха што ќе ја сакаат Карактерист

Scroll