Ново
Подобри домови и градини Balmoral QuickFit LED патека светло

Подобри домови и градини Balmoral QuickFit LED патека светло

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1.00

Подобрите домови и градини Quick Fit Осветлувањето на пејзажот го прави дизајнирањето на вашата сцена за осветлување на отворено толку брзо и лесно како 1, 2, 3. со многу стилови на патеки и светла на самото место, како и најразлични додатоци, нашето осветлување на пејзажот Quick Fit ќе го трансформира секој Надворешен простор во стилот и изгледате како сакате - сите со неверојатна вредност. Поминаа деновите на кабли за спојување и да сфатат каде да поставите гломазен трансформатор. Едноставно ставете ги светлата на посакуваната локација, извртувајте ги вашите конектори за Quick Fit на своето место и приклучете го вашиот трансформатор во стандарден излез на wallидот. Дизајнирајте ја вашата идеална сцена за осветлување на уредување со избирање од повеќе светла на патеката, светла на самото место и најразлични додатоци избрани за да се сместат каков било распоред на пејзаж. Подобрите домови и градини Дизајн на конектор за Quick Fit го прави инсталирањето на производите за осветлување со низок напон брзо и едноставно. Овој редизајниран производ за осветлување со низок напон е совршен за обезбедување на целогодишни опции за осветлување без оглед на климата.

Главните својства

Избор на купувачот

Scroll