Ново
Подобри домови и градини за внатрешна боја и буквар, глинеста зачин црвена, галон, полу-сјај

Подобри домови и градини за внатрешна боја и буквар, глинеста зачин црвена, галон, полу-сјај

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1.00

Создадете добредојден дом по прифатлива цена со подобра домови и градини за внатрешна боја и буквар. Оваа колекција има курирана палета од 84 бои дизајнирани да се координираат со подобрата домови и градини за домашни украси на производи. Идеално за секој проект за внатрешна боја, овој производ нуди низок мирис, нула VOC боја што обезбедува одлична криење и покриеност додека е многу пеење и отпорна на дамки. Лесно трансформирајте го вашиот простор со освежување на wallsидовите, таваните и исечоците. 100% акрилна латекс боја овозможува лесно расчистување. Достапно во нашите најпопуларни шеини : Сатен и полу-сјај. Идеално за употреба во области со голем сообраќај, како што се кујни, бањи, спални соби и трим. Вистинските бои на боја може да варираат од репрезентациите на екранот и печатачот. 1 гал. Обезбедува 300 квадратни метри - 400 квадратни метри на покриеност. Брзото суво време ви овозможува да се допрете по 1 час и да се вратите по 4 часа. Ви овозможува да сликате и удобно да уживате во вашиот простор откако ќе завршите. Поддржано со гаранција за живот/ограничена гаранција.

Главните својства

Избор на купувачот

Надворешна боја на Glidden® Една од палто е боја за суперпремиум, која обезбедува во една покриеност на пал�

Килц Комплетна боја на палто и буквар, ентериер / надворешност, рамен, печен крем, 1 галонис низок VOC, низо�

Ultra Colorplace Ultra Enterior и Primer е врвен квалитет 100% формула за акрилна обвивка Оваа куќа и wallидна боја нуди одлич

Внатрешноста на Glidden® Еден палто е боја за суперпремиум, која обезбедува во една покриеност на палтото*,

Внатрешноста на Glidden® Еден палто е боја за суперпремиум, која обезбедува во една покриеност на палтото*,

Килц Комплетна боја на палто и буквар, ентериер / надворешност, рамен, ореол злато, 1 галонис низок VOC, низ�

Ultra Colorplace Ultra Enterior и Primer е врвен квалитет 100% формула за акрилна обвивка Оваа куќа и wallидна боја нуди одлич

Килц Комплетна боја на палто и буквар, ентериер / надворешност, рамна, сукулентна градина, 1 галонис низо�

Внатрешноста на Glidden® Еден палто е боја за суперпремиум, која обезбедува во една покриеност на палтото*,

Внатрешноста на Glidden® Еден палто е боја за суперпремиум, која обезбедува во една покриеност на палтото*,

Килц Комплетна боја на палто и буквар, ентериер / надворешност, сатен, Алјаска, 1 галон е низок VOC, низок ми

Надворешна боја на Glidden® Една од палто е боја за суперпремиум, која обезбедува во една покриеност на пал�

За силно текстурирани површини како што се Stucco, се препорачува 3 / 4 "NAP валјак или распрскувач на воздухот

Килц Комплетна боја на палто и буквар, ентериер / надворешност, сатен, дискретен, 1 галон е низок VOC, низок

Надворешна боја на Glidden® Една од палто е боја за суперпремиум, која обезбедува во една покриеност на пал�

Килц Комплетна боја на палто и буквар, ентериер / надворешност, сатен, лесен мед, 1 галон е низок VOC, низок �

Scroll