Ново
Полица за книги на Максвел Х-страна

Полица за книги на Максвел Х-страна

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1759.84

Без разлика дали имате потреба од полица за книги или да пополните wallид или ходник со украсни предмети, полицата за книги на Максвел е вашето стилско решение. Изработено во комбинација на цврсти дрво и фурнири од дрво, оваа трајна табела со акцент има ситни линии што ги потенцираат страните на X-Frame. Таблетата, средната и долната полица се секоја широка и рамна, прифаќајќи многу простор за декоративни корпи или да ги прикажете вашите најомилени артефакти. Неутрална завршница со контрастна врвот го комплетира изгледот со прекрасна софистицираност, што комплиментира низа домашни мебел. Мерки 47 W x 15 d x 30 h "x страничен дизајн. 3 полици. Вуд врв.

Главните својства

Избор на купувачот

Покажете ги вашите омилени книги и украсни предмети во оваа индустриска инспирирана библиотека од 5 нив

Изработено со црна метална рамка и полици со облик на изглед, полицата од 5тина Лана носи рустикална виб�

Прилагодено дизајнирајте своја библиотека со Мебел Од Орел Висок Двојно Широк Крајбрежен Библиотека...

Со својата уникатна геометриска форма и топлите тонови на Лешник, оваа единствена Корамска Саќе Библио�

Цврста библиотека со пет полици има сјајна, ламинатна завршница Од Махагони и рабови со двоен радиус за

Креирање на разноврсни опции за складирање и додавање на карактеристичен индустриски свитканост на ру�

Меѓународните концепти Домашен мебел е за оние кои го ценат мебелот со висок квалитет, дрво со традицио�

Единицата За Складирање На Четири Коцки Regency Niche cubo Е компатибилна со дополнителни единици за коцки за д�

Овие тешки книги со заварени челични книги нудат максимална сила за ефикасно чување и транспортни книг�

Обезбедете полици за вашите колекционерски предмети, книги и декор Со Пустинските Полиња Рустикален Ин

Инспириран од урбаната индустриска indusетика и улиците на долен Менхетен, нашата Библиотека Со Навалува�

Scroll