Ново
Полиран црн керамички свадбен бенд со дизајн на удобност

Полиран црн керамички свадбен бенд со дизајн на удобност

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 271.84

Овој црн керамички прстен е отпорен на абење и хипоалергичен и има луксузна удобност. Полиран црн керамички венчален бенд со удобност вклопување дизајн : црна керамичка ринг-жица отпорна на жица и хипоалергични производи, лукс удобност, погодна за дополнителна способност за удобност на носителот.

Главните својства

Избор на купувачот

Ние користиме природни скапоцени камења; Може да очекувате мала варијација во секое сечење и кабохони...

Бендот од не'рѓосувачки челик е лесен за одржување, оцрни отпорни, издржливи, хипоалергични и достапни...

Поставете за нов живот заедно со овој гламурозен Miabella Black Diamond Solitaire 2парчен невестински сет...

Транзит од додворување во брак со овој уникатен миабела црн дијамант солитер со 2 парчиња невестински с�

Големина : Големина на прстенот : Дијаметар на дискот : 1,8 см / 0,7 инчикласификација : рингринг : имполниот

Овој значаен црн циркониум келтски прстен е отпорен на абење, издржлив, отпорен на гребење и хипоалерге�

Овој челичен прстен Дамаск е многу издржлив и уникатен Се одликува со луксузна удобност...

Претставете ја вашата доживотна посветеност со овој сет за двојно хало со двојно ореол во Миабела Дијам

Овој едноставно зачудувачки сет со три парчиња свети во прекрасен амбиент што го прави луксузот прифат�

Побарајте ја раката со елегантниот прстен за ангажман на дијаманти и запечатете ја вашата посветеност �

Заложете ја вашата loveубов, славете ја својата заедништво и со нетрпение очекувајте вечно гушкање живот

Овој цврст акрилен прстен со вртење на црвенило е нов и популарен дизајн како прстен за редење или да се

Овој титаниумски прстен е отпорен на абење и хипоалергичен Се одликува со луксузна удобност Четкан 4мм �

Сите наши прстени во волфрам се без кобалт и хипоалергичен Нашите прстени нема да предизвикаат иритаци�

Дајте her СОСТОЈБА симболично за вашата вечна убов Овој полиран бенд од розово злато е поставен со пет из�

Големина на дијамант : (1 Направено во 10kt бело злато Безвременски класици Прегрнувањето на најновите ст�

Леле со овој вештачки изработен во прстен за ангажман на розово злато, во кој има глава на кластери во фо

Изразувајте ги своите чувства на loveубов, страст и ветување со овој прекрасен миабела црн дијамантски со

Ништо не вели "Те сакам " како треперливи дијаманти Прогласете за вашата loveубов со овој заслепувачки прс

Прекрасен и стилски дијамантски невестински сет од империјален дијамант Нека безвременската елеганци�

Украткајте го прстот со овој фасцинантен трипарчен сет на трипарчиња со три парчиња од Миабела...

Изработено во злато од розово злато од 14К Овој сет на царски дијамантски невестински, има ангажман прст�

Дозволете му на овој машки шема на бранови 6мм Стерлинг Сребрен прстен да ви ја покаже светлината во пос�

Scroll