Ново
Полу-круг титаниумски прстен со две бакарни влезови и зачукана завршница

Полу-круг титаниумски прстен со две бакарни влезови и зачукана завршница

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 319.84

Овој зачудувачки титаниумски прстен со вметнување на бакар (и) е убаво контрастн, отпорен на абење, издржлив, отпорен на гребење и хипо-алергичен. Оваа ставка има вклопување во удобност. 7мм полу-круг титаниумски прстен со две влезови од бакар од 1мм и зачукана завршница : овој бакар титаниумски свадбен бенд е издржлив.

Главните својства

Избор на купувачот

Побарајте од неа да биде ваша со овој блескав мијабела Моисанит и Дијамант невестински сет...

Покажете ви се грижите Лизгајте го овој прстен на прстот на оној што го сакате во најголемиот ден од ваш�

Овој исклучителен дијамантски невестински сет од колекцијата Миабела, ќе ја покаже вашата вечна убов И�

Направете го нејзиниот ден на свадбата дополнителен специјален со овој прекрасен сет на невестински се

Земете го здивот со овој пенлив Дијамантски невестински прстен Изработено во сребро, прстенот за ангаж�

Овој црн керамички прстен е отпорен на абење и хипоалергичен и има луксузна удобност Воен мат црн керам�

Направете ја вашата свадба совршена со овој зачудувачки невестински сет на пресврт на Миабела Дијамант

Големина : Големина на прстенот : Дијаметар на дискот : 1,8 см / 0,7 инчикласификација : рингринг : имполниот

Бендот од не'рѓосувачки челик е лесен за одржување, оцрни отпорни, издржливи, хипоалергични и достапни...

Ако вашиот партнер сака прекрасен накит, тогаш овој сет за невестински прстен во Миабела Кластер е совр�

8мм титаниум челик печатење во боја песок од песок, свадбени бендови прстени за жени прстени за мажи зам�

Оставете го овој волшебна невестинска сет на Мијабела Дијамант Хало, обележете го вашиот влез во брачно

Овој значаен црн циркониум келтски прстен е отпорен на абење, издржлив, отпорен на гребење и хипоалерге�

Почитувајте ја вашата невеста со овој пенлив дијамантски невестински прстен Изработено во Стерлинг Ср�

Овој челичен прстен Дамаск е многу издржлив и уникатен Се одликува со луксузна удобност...

Покажете ја таа е таа за вас со овој прекрасен сет на невестински сет на дијаманти Дијамант со треперлив

Овој црн керамички прстен е отпорен на абење и хипоалергичен и има луксузна удобност Полиран црн керами

Таа секогаш ќе го богатува овој прекрасен свадбен бенд на контурата на мијабела дијамант, кој искра во б

Најпосебните денови од вашите животи, вашиот ангажман, две срца кои преземаат завети да останат едни со

Дозволете му на овој машки шема на бранови 6мм Стерлинг Сребрен прстен да ви ја покаже светлината во пос�

Scroll