Ново
Поп Средно Стринг Оркестар: Тејлор Свифт Дуо: Диригент Резултат

Поп Средно Стринг Оркестар: Тејлор Свифт Дуо: Диригент Резултат

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 0.67

Овој фантастичен аранжман На Мајкл Стори е мешавина од два од најголемите хитови На тејлор Свифт - - - Лоша Крв И Ти Припаѓаш Со Мене. Однесувајте се кон вашиот гудачки оркестар на возбудата од изведувањето на овие блокбастерски хитови! (2 : 40) Поп Средно Стринг Оркестар : Тејлор Свифт Дуо (Мек).

Главните својства

Избор на купувачот

Тејлор Свифт Љубовник [Делукс Верзија 1] Седмиот Љубител на студискиот албум На Тејлор Свифт беше обја�

Ако барате освежителен, младешки мирис што може да се носи цел ден, тејлор од тејлор свифт е интригантен

Scroll