Ново
PopSockets: Склоплив зафат и застанете за телефони и таблети - темно зелена боја

PopSockets: Склоплив зафат и застанете за телефони и таблети - темно зелена боја

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 3.33

Зафаќањето на Pop Sockets е повеќе од стилски додаток за телефон. Тоа е спротивставен палец за вашиот телефон. Ви овозможува да земете селфи како професионалец и да го споделувате со вашиот круг на обожаватели, пријатели или засрамувачки членови на семејството. Ви овозможува да испраќате пораки за работи што може или не подоцна не жалите со најголемата леснотија. Ви овозможува да го издржите телефонот на табелата со послужавник со авиони за да гледате филм. Кога сте завршиле, се распаѓа рамно како вашите удирања во невремето. Попрчевите поп -костец се репозиционираат и се држат до повеќето уреди и случаи, но може да не се придржуваат кон силиконски или водоотпорни материјали. Производот вклучува специјален диск за лепило од 3 метри за приложување на вашиот зафат директно на телефон поддржан од стакло. Може да купите и посебна монтажа? За да го прикачите вашиот телефон на вашата табла, огледало, фрижидер, вентилатор за климатизација или каде и да грижите за содржината. Ммм? Содржина. И сега, малку нешто за сите што ги специфицирате гиковите : Дијаметар : 1,56 инчи, висина : 0,9 инчи кога се прошири, 0,25 инчи кога се сруши. Покриено со ограничена гаранција на Pop Sockets. Погледнете гаранција за детали. Нуди безбеден зафат за да можете да испратите пораки со една рака, да фотографирате подобри фотографии и да запрете капки за телефон; Функционира како удобен штанд за да можете да гледате видеа на мува; Овозможува употреба без раце со монтирање на popsockets; Достапно во широк спектар на стилови и материјали; Напредно лепило за еднократно користење - резистентни, лепило за лепило на повеќето уреди и случаи (нема да се придржуваат до некои силиконски, водоотпорни или високо текстурирани случаи). Пакувањето вклучува лепило диск за клиенти кои се применуваат директно на i Phone 8, 8+, X и други телефони поддржани од стакло.

Главните својства

Избор на купувачот

Само мојата големина Plusенски плус панталони со големина ќе ви дадат совршен обичен изглед што можевте д

Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери.Уметник : Маријана Предм�

Божиќ Печати Перница Лен Троседот Перница Покритие Дома Декор Перница Покрие Семејство Перница...

Нашата цел на услугата е да ги направиме клиентите задоволни, вие во процесот на купување или користење

1 х ХД Кабел Членовите на тимот се група луѓе кои истражуваат нови технологии, изразување уметност и дух�

Седнете во удобност и покажете му на вашиот тим гордост со овој Rawlings Wisconsin Badgers Premium Chood на отворено спорт�

Весела и светла! Оваа графичка Божиќна маица со долги ракави од Унисекс од време на одмор е сигурно да го

На овој начин да се слави дрвената оревче од тиква е забавна и убава колекционерска ставка Направено е с

Уметник : Лиза Пауел Браунсубјект : Пејзаж Апестил : Модерни и современи проодни типови : галеријаобвитк�

Нови стилови, иста голема вредност Свеж изглед што ќе го сакате направен со квалитетот на кој му веруват

Завршете го ансамблот за бања додека обезбедувате стил и складирање на вашиот простор Со комплетот За К

Откријте се и опуштете се во ултразглобна и слатка секси тајна богатство (женски и женски плус) плетена �

Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разлик

Вашите џогери само добија пријатна надградба Со трендовски силуета и стил на влечење, овие машки џогери

Женска Мода Печатени Лабава Маица Долги Ракави Блуза Круг Вратот Повик Tops Features : 1.It изработен е од висок�

Дајте ја премиум спортска облека со овие патики од Бебе! БЕБЕ патики Синтетичка конструкција Виножито о

1.000 парчиња Таунсфолк се собира за да ги прослави празниците во оваа шарена народна уметничка сцена исп�

Осветлувајќи патека само полесно Со Machete Ozark Trail, имате пристап до сечилото што ќе трае, останете остри и �

Достоинствено, но сепак случајно, столот за јадење Ким му дава воздух на спокојство на секоја пригода за

Нашата Божиќна перница е совршена за декор на домот на Chrismas, кој е лесно да се меша и да се совпаѓа со дру�

Убави перформанси : Овој инјектор за гориво е сосема нов и тестиран според најстрогите стандарди на ОЕ з

Нора Холи Модел Качување Винова Лоза Арт Деко Сканди Лажица Ткаенина од Дворот Спорт Ликра wide 56 инчи шир

Celebrityенската јакна на славните розова е класична средба со стил! Оваа кул, опуштена фит јакна има розов ц

Класичното кратко добива стилска надградба! Шорцевите од половината на Расел Атлетик се изработени во �

UAC a / c отвор цевка е изградена репутација во автомобилската индустрија за квалитет и изработка...

Донесете забавно вибрации во вашиот дом со едноставно Daisy 5 'тркалезна виолетова пирамида лента затворе�

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Женски Ботони Тренингот На Култури Глуварчиња Печатење Чипка Шиење Долги Ракави Секси Врвови Карактер�

Цврсто гумено дрво со богата фурнир од цреша им дава на овие столчиња за јадење топла патина што ќе го по

Високо издржлива и отпорна на вода, нашиот оддел 1, прво квалитетен стаклен порцелански плочка е совршен

Scroll