Ново
Познати Керамички Вазна За Цвеќиња Пампас Трева Бела Вазна За Декор Вештачки Сушени Цвеќиња Бохо Дома Декор Спална Соба Дневна Соба Маса Дома Вазна-Рачно Изработе?

Познати Керамички Вазна За Цвеќиња Пампас Трева Бела Вазна За Декор Вештачки Сушени Цвеќиња Бохо Дома Декор Спална Соба Дневна

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 431.84

Карактеристики : 1. Висококвалитетен материјал. Едноставен и модерен стил.2. Мазна и деликатна. Чувствувајте се удобно.3. Совршена декорација на домот. Совршен подарок. Спецификација : Материјал : Керамика Големина : Мала големина : за 11*8*9.5 цм/4.3*3.1*3.7 во, бруто тежина околу 400гр;средна големина : за 13*8*10.5 цм/5.1*3.1*4.1 во, бруто тежина околу 450гр; Голема големина : околу 13*8,5*19см/5.1*3.3*7.5 во, бруто тежина е околу 650гр пакување листа : 1*круг вазеноти : 1. Поради светлосните ефекти и аглите на снимање, постои разлика во бојата во производот, ве молиме разберете.2. Поради рачно мерење, постои толеранција во големината на производот. Изработка На Генијалност : Изберете глина, калцин на висока температура, креирајте дизајн со неправилна форма, секој готов производ се проверува слој по слој, следејќи висококвалитетни креативни садови за цвеќе. Висококвалитетни Материјали : Висококвалитетни керамички материјали, мазна и нежна глазура, удобни за допир, цврсти и издржливи, висококвалитетни вазни се поотпорни на пукање и корозија. Дното е мазно и нежно за да спречите гребење на работната површина. Прекрасна Декорација : Нашите вазни се во форма на камче, едноставна атмосфера, природна и живописна и полна со забава. Погоден е за украсување на секој агол од домот, правејќи го вашиот дом веднаш блескав и полн со личност. Користете Во Многу Прилики : Може Да се постават Креативен модерен дизајн, зелени растенија или вештачко цвеќе. Многу е погоден за различни сцени како масичка, трпезариска маса, библиотека, полица за книги, кујна, дневна соба, канцеларија и така натаму. Совршен Подарок : прекрасен подарок за наставници, мајки и добри пријатели во вашиот живот. Белите керамички вазни можат да ви помогнат да ја изразите вашата убов. Покажете го вашиот личен стил на различни фестивали, забави и забави.

Главните својства

Избор на купувачот

Не дозволувајте вашата ставка од дрво од манго да седи во вода или да остане влажна подолг временски пер

Разубавете го вашиот простор со декорација која е креативна и исклучителна во исто време со оваа прекра

Големина : држачот За Рамка За железна слика е 25х17см / 9, 8х6, 7 инчи (Lx W) Вазна е 10см / 3,9 инчи висина Разгледн�

Барате привлечни идеи за централно место на масата за вашата свадба? Нашите високи вазни за венчавки за

Сојузот на бронза и уникатна сребрена завршница се прикажува во модерна мода во вазната Винтроп...

Семејството Hallmark Blooming Expressions BLE1101 го прави секој ден поубав е забавен проект за составување...

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка се продава Од Интростор Од пазарот На Џојбај.Опис...

Опис оваа модерна и елегантна железна уметничка рамка е за сушено цвеќе, сочни, авиони, кактус или други

Големина : железна рамка за слика големина на држачот : 25 х 17 см / 9,8 х 6,7 инчи големина на разгледница : 14,6

Палучете го вашиот модерен дом со оваа елегантна вазна Изработена од метал, оваа елегантна вазна има не�

Опис Изработена од пластичен материјал, оваа цветна кофа е издржлива и практична за долготрајна употре�

Големина : Standелезниот рамка за слика е 25x17cm / 9.8x6,7 инчи (LXW) Вазна е висина од 10 см / 3,9 инчи Разгледница е кл�

Декмод 16 " Геометриската Бела Порцеланска Вазна со Кафеава Основа е уникатен додаток на вашиот стилски �

Вазните со проѕирни цилиндри носат класичен, вистински квалитет на вашата маса, беспрекорно мешајќи ил�

Мирните тонови на Нашата Уметничка Стаклена Вазна Со Рака Кривели го прават тоа прилично додаток на дек

Додадете елегантен детал во вашиот домашен декор со оваа килибарна стаклена вазна во уникатен штанд за

Со прекрасна облога на работ со монистра, овие антички сребрени готови чинии за компот се совршени за се

Високи Дрвени Вазни Рустикален Домашен Декор, Модерен Декор На Фарма За Вештачко Цвеќе, Сушено Цвеќе, Св

Димензии : (л) 7? x (ж) 18? x (w) 7? Не дозволувајте вашата ставка од дрво од манго да седи во вода или да остане вл

Декмод 16 " Геометриската Бела Керамичка Вазна е уникатен додаток на вашиот стилски дом...

Зачудувачки во голдтон и вајт, комплетот вазна Од 2 парчиња Мохсен е она што недостасуваше во вашиот дом.

Декмод 19 " Геометриската Рачно Изработена Зелена Керамичка Вазна е уникатен додаток на вашиот стилски д

Живописните бои на Нашата Вазна Од Розово Вино гарантираат дека е извонредна во секоја просторија во ва

Класирајте ја вашата дневна соба, спална соба, бања или двор со оваа прекрасна вазна! Прилагодете со цве�

Спецификации : висококвалитетна пластика направена, изгледа реално Геометриска цветна вазна, модерна �

Рачно Изработени Од Ленти Од Бамбус Овие Вазни Се Вртат Во Прекрасни, Уникатни Парчиња Домашен Акцент, В

Лерман декор MDF вазна вештачка вазна темно егзотичен стил со лесни акценти Висока цилиндрична форма со �

Романтична Дрвена Вазна, Хидропонска вазна, За Канцелариска Домашна Спецификација : Карактеристики : р 1

Преоден стил 100% Теракота Темно морска сина глазура е нагласена со природна глинена лента на дното рачно

Оваа бела вазна е земјена софтвер направен од обликувано железо Работи како вазна, како носител на деко�

Scroll