Ново
Предупреди ВИНЧ КАБЕЛ ВИНЧ ДОДАТОЦИ

Предупреди ВИНЧ КАБЕЛ ВИНЧ ДОДАТОЦИ

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 3.00

Ова Предупредува Индустрии Кабелот За Винч е изработен од синтетички материјал. Комплет за надградба/конверзија на епско синтетичко јаже ЗА атв и ХИВ винчи. Комплетот вклучува : синтетичко јаже за винч, епски хаус ферлеад, ракав за триење/чувар на карпи. Синтетички винч јаже големина : ?1/4"?х 50'. Одговара на следниве модели НА ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ winch : VRX 45, AXON 45, AXON 55. За употреба СО ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ пауерспортски макари со алуминиумски тапани.

Главните својства

Избор на купувачот

Оваа корисна ставка се вклопува во кој било 2 "приемник на приемникот и е лесен начин за прикачување каиш

Ова Предупредуваат Индустрии Комплетот За Местење Винчи Пулзал (ТМ) вклучува (2) окови, (2) ремени за оптов

4Насочниот Валјак Ферлеад е теренски макари најдобра заштита од влошување на оштетената линија на винч

Винч Монт Хардвер Комплет за монтирање винч за Кавасаки МАЗГА ПРО ФКСТ Системите за монтирање се заврту

Солиден Гребен овозможува да се земе влечење со вас, без разлика каде одите Нашиот Комплет за Обновувањ�

Тврд Пластичен Капак За XD9i Winch со Ролери Fairlead Чувајте Го вашето предупредување винчот да изгледа добро с

Smittybilt 2807 АТВ АЛУМИНИУМ Hawse Fairlead ЗА XRC3 И XRC4 Winches располага СО atv Hawse fairlead кој е произведен од високо квалите�

Компонента На Услугата Дизајниран да биде компатибилен Со winches од серијата Gen2 XRC Продадени Поединечно.Д�

Нашите челични кабли за винче се направени Од Дополнително Подобрен челик За плуг (ЕИП) галванизиран че�

Scroll