Ново
Пресман Ричард Симонс: Пот & Викај Партија Игра

Пресман Ричард Симонс: Пот & Викај Партија Игра

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1.67

Фатете ги пријателите и истегнете ги тие хами-ќе се забавувате од килограмите! Оваа забавна, брза партиска игра ќе ве натера да ги истресете тие калории. Гледајте натпревари додека превртувате картички за да активирате Интензивен Режим на Вежбање! Бидете најбрзиот, најсилниот играч што прв ќе го направи потегот на противникот за да ја освои нивната карта. Внимавајте На Картичката Шлаканица-таа ќе ве освои Фитнес Инструктор Пот И дополнителна моќ за вежбање над вашите соиграчи! Имаат најмногу победа картички до крајот на играта да победи. Можете да го направите тоа - само пробајте! За 3-8 играчи, на возраст од 12 и повеќе години. Во оваа забавна, брза партиска игра, играчите избираат уникатна акција (Пот) и велејќи (Викаат) врз основа на избраната Тема Картичка-ќе треба да се сетите и на постапките на вашите противници!. Превртете ги картите и гледајте натпревари-ако одговарате на противникот, прво треба да го направите нивниот потег за да ја освоите картичката!. Внимавајте на предметите што одговараат На Картичката Со Шлаканица..ако прво го плескате, ќе го добиете Лентата За Пот За Фитнес Инструктор и може да ги ИСПОТИ вашите противници!. Бидете играч со најмногу победнички карти на крајот за да победите. За 3-8 играчи, на возраст од 12 и повеќе години.

Главните својства

Избор на купувачот

Останете топло во текот на денот на играта Со Овој Курс За Земјотреси Во Сан Хозе Јакна Со Целосен Патен�

Капри Должина Основни Памучни Хеланки..направено со најдобра памучна ткаенина и квалитет на бод Овие па

Уметник : Алонзо Саундерс Предмет : Апстрактен Стил : Модерен И Современ Тип На Производ : Уметност На Пла

Кампувањето е во вашето готвење на отворено Одлично за ранци, кампери, планинари, ловци, геолози итн...

Прифатете ЈА HDR технологијата и искуствата со голем екран со 3.400 Lumen Optoma HD27 HDR Full HD 1080p Проектор За Домашна

Опис Овој уникатен брош е на вашата облека ќе ве направи поелегантни Со оваа извонредна брошка од тигар,

Тики Мачка Алоха Пријатели Туна Без Жито Со Влажна Храна За Мачки Од Тиква, 3 мл Тики Мачка Алоха Пријате�

Функција : 1 3 Големини : најлонската четка за боја за коса во Форма На Вентилатор има три опции за големин

Моден дизајн,! Пол : Унисекс Бебе Чевли горниот материјал : памук Тип На Затворање : Се Лизга На Стил : Секо

Знак за патишта за накит, е вешто направено глам уметничко дело од вистински уметници Со сеопфатна сина

Еднолесен хголем ѕиден фенер со модерна силуета инспирирана Од Занаетчија, Enикот нуди визуелен интерес

Крај Паперманија Двострано Пакување Хартија, 12 "х 12", 40пк, Народен Цветен : идеален додаток на сите ваши п�

Вештачка Лажна Пластика Свила Перила Растителни Цвеќиња Домашна Градина Свадба Декор Опис : Нашите веш�

Ова поло со кратки ракави е доволно полирано за училницата, но доволно удобно за игралиштето...

Големина : XL Големина Ве молиме наведете ја табелата со големини подолу на "опис на Производот" пред да н�

Цртан Филм Симпатична Сина Летечка Птица Брош Игла Животинска Облека Значка Торба Додаток Спецификаци�

Заглавие за изведба, Заглавие За Перформанси Обложени Со Керамика, Керамички Обложени Вклопувања Избер

Врзување на кожа На 'рбетот и Аглите со Печатење На Златни Листови на тркалезен' рбет (дополнително прил�

Модерен дизајн за печатење2.43"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 36 Биста : 96см / 37 Можете исто така �

Scroll