Ново
Примарен Челик Нерѓосувачки Челик Шарки Обетки Обрач

Примарен Челик Нерѓосувачки Челик Шарки Обетки Обрач

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 207.84

Врамете го лицето со елеганција носејќи ги овие прекрасни обетки од нерѓосувачки челик. Овие обетки со тркалезни обрачи од 11, 5х12мм сигурно ќе воодушеват. Овие обетки се прицврстени со затворачи со шарки за да бидат безбедни на вашите уши.Метална Тежина : 1,76 Грама Накит Тип : Моден Тип На Обетка : Обетки Со Обрач Со Шарки Пол : женско затворање : Седло Метал : Нерѓосувачки Челик Метална Боја : Бели Димензии : 11,5 мм х 12мм, 2,5 мм дебелина вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја на Потекло : Кина Нерѓосувачки Челик, Седло.

Главните својства

Избор на купувачот

Создадете своја сопствена зимска чуда со време на одмор 70 Multicolor LED LED G15 Globe Lights Влакната има 70 повеќебојн�

Олеснете во вашата рутина на ветровито со костумот за синдикатот на тајното богатство Бавно утро, обичн

Нашите килими со супермеки облачни области на облак од фланели од Ahgly мешавина се направени со луксузна

IAMS ™ Proaction Health ™ Возрасна храна за кучиња со разновидност на кучиња WT 9,75 lbs (4,42 кг) .Подгодените количини �

Купувајте Safavieh на Заштеди пари Во живо подобро Дизајнирано со луксузна мешавина од полиестер / постелни

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Летни модни ленти за пливање летни модни ленти за капење Сплит костим за капење цврста боја за капење во

50 парчиња измешани рефус 2 дупки пеперутка Фантом дрвени копчиња за шиење СТАРКИНГИНГИНСКИ : Ние дадовм�

Уметник : Collectionsubject : City Scapestyle : Modern & Modern & Modern и Moderner Product Type : Galleryобвиткано платно Арт Процес за создавање

Супермека и подготвена за положување или одење соло Tera & Sky's Vвратот на вратот е задолжителен основен што

Богатите азурни тонови на ова парче укажуваат на сончев ден на плажа Одлично е за ходник или фоаје, биде�

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка Thumbrintz Damask Monogram Декоративна перница, Crimson : Убава у

Памучен поли резервоар Цветен печатен ткаен џеб на градите Сив Хедер врат и потпирачи за врзување на па�

Scroll