Ново
Примарен Челик Титаниум Половина Круг Бенд

Примарен Челик Титаниум Половина Круг Бенд

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 0.67

Подарете му на вашиот партнер посебен подарок со овој полукружен титаниумски свадбен бенд. Одлично за секојдневна употреба, оваа класична лента широка 7 мм е достапна во големина на прст 14,5 за совршено да одговара на вашиот стил. Внатрешноста е заокружена за удобно вклопување.Метална Тежина : 3,52 Грама Накит Тип : Моден Стил : Полу-Тркалезна Свадбена Лента : Унисекс Метал : Титаниуметална Боја : Ширина На Сивата Лента : 7ммринг Големина : 14,5 Удобност Фитдомед Облик Вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Кина Тип На Производ : Накит-Тип На Накит : Прстени-Тип На Прстен : Свадбени Ленти-Тип На Обетка : Обрач-Материјал : Примарен : Титаниум - Материјал : Примарен-Боја : Сива-Дебелина : 2 мм-Продаден По Единица : Секоја - Позлата : Ширина На Родиум-Лента : 7 мм - Вклопување На Прстен : Удобност-Затворање На Обетка : Форма На Жица И Спојка - Прстен : Купола.

Главните својства

Избор на купувачот

Палми Гранџ Зајдисонце САМО ПРОИЗВОДИТЕ ШТО ГИ ПРОДАВА ДИЗАЈНОТЧОВЕЧКИ СЛУЖБЕНИК ГАРАНТИРАНО ЌЕ бидат

100% органски памук за новороденчиња пижамасан неопходни за сите бебиња, чесна облека за бебиња со долги �

72" ракав : 64см / 25.43" Рамо : 40см / 15.Do не белило.50" ракав : 66см / 25.80" должина : 75см / 29.02" должина : 73см / 28.Најдобрит

Вакуум редовно само со вшмукувањене се препорачува четка за тепачка Секој од овие килими со еден вид ра�

Не грижете се дека тоа ќе и наштети на кожата на вашите деца Ве молиме љубезно дозволете разлика од 23% сп�

Пастелната боја потсетува на боја од природата Силните, армирани кожени агли усогласени со боја ја надо

Овој класичен врат за чистење на вратот има контрастно печатење свртено кон вратот, банџи јамка за ваша�

Кралот 01 Двојка Љубов Појавување На Врската Смешно Маица За Возрасни Маици, висококвалитетна кошула са�

Инстант класика што треба да ја додадете во вашата колекција чевли, Потеклото по Лесна Улица е паметен и

Ние сме Мала, Семејна Американска работилница / фабрика која произведува скоро 100.000 оригинални производ

Ова е комплетен асортиман за декорација на роденден севоедно Вклучува вкупно 33 парчиња материјали за р�

Ширина на ткаенина42 инчи или 107 смМаслинесто Зелена (Исто Како што е прикажано на сликата) Тип На Ткаенин

Персонализирајте Го Ѓерданот БФФ Јинг и Јанг Приврзок Тие се добри појавување загатка двојки односи ѓе�

Ова Здраво Сонце Iv Врамена Ѕидна Уметност е врвен квалитет Giclee печатење На Архивска Хартија Со висока р�

Разубавете ја секоја просторија со Овој Ѕиден Постер На Кит Кимберлин Маче Поп Мрежа Трендови Постери�

23 "Рамо : 39cm / 15.94 "Врвови Должина : 73cm / 28.62 "Рамо : 40cm / 15.73"XLXLarge101440110cm / 43.85"Панталони Половината : 84cm / 33...

Чувајте лабава документи, белешки, бизнис картички, ЦдА, дискови и други сродни материјали безбедна во п

С&Л Слама Компанија Јасно Сини Сламки За Еднократна Употреба 250 пакет Нареди фенси сламки кои беа премн�

Уметник : Дан Балардсубјект : Типографистил : Модерен И Современ Тип На Производ : Уметност Завиткана Во �

Scroll