Ново
Примарни Сребрени Сребрени Родиумски аквамарински И Дијамантски Обетки

Примарни Сребрени Сребрени Родиумски аквамарински И Дијамантски Обетки

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 639.20

Прикажете Го Вашиот мартовски камен на стилски и трендовски начин со овие прекрасни обетки со сребрено копче. Одликувајќи се со 0.40 cttw вистински овални исечени сини аквамарински скапоцени камења со пенливи кружни дијаманти акцент. Обезбедени со затворачи за објавување и туркање назад, овие обетки се долги 8мм и широки 3мм.Метална Тежина : 0,61 грама Тип на накит : Тип На Фино Обетка : Скапоцени камења И Дијамантски Обеткипол : женско затворање : Триење И Туркање Назад Метал : Стерлинг Силверметална Боја : Бели Димензии : 8мм х 3ммсолидгемстоун Детали : Тип : Аквамарин Месец На Раѓање : Марш Боја : Сина Форма : Овална Големина : 5мм х 3mmweight : 0.4 cttwquanty : 2 Накит Поставување : Prongdiamond Детали : Облик : Тркалезна Големина : 1mmweight : 0.01 Cttwquanty : 2 Накит Поставување : Prongy Вашиот Предмет пристигнува Во бесплатна зелена кутија за подароци Со бел лак, Совршена За Чување Или Давање Подароци.Земја На Потекло : Индија Стерлинг сребро, Пост, Полиран грб, Аквамарин, Дијамант, родиум-обложен, Срце.

Главните својства

Избор на купувачот

Ова сребрено Парче Аметист беше рачно изработено од еден од нашите талентирани занаетчии, што го прави �

Создадете нова модна изјава со овие тркалезни фенси обетки во сребро Прикажување на привлечен дизајн з�

Носете ги овие столпчиња CZ заедно или одделно Сетот вклучува столпчиња од 5мм, 6мм и 8мм Розово злато над �

Додадете шик изглед на вашата облека со овој сјаен пар обетки, стилизирани од сребро обложено со родиум.

Украсете ги ушните лобуси со овие обетки со сребрена висат обложена со родиум Овие обетки прикажуваат б

Информации за производот : Материјал : технологија за обработка на сребро : Сеикотип : Тип на Клип за Уво �

Додадете грациозен трепет во вашиот ансамбл со овие обетки со тематика за патување Обликувани од сребр�

ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ : Изработени од 925 Сребро, Хипоалергично Против оцрнувањеСовршено За чувствителни

Подигнете го вашиот личен стил и убавина со овие сребрени обетки Овие обетки може да се пофали со импрес

Завршете го денот или вечерната облека со овие обесени обетки Изработени од сребро овие блескави обетк�

МатеријалОвие сребрени обетки се дизајнирани да бидат високо полирани, кои ќе продолжат да сјаат долго

Овие суптилно впечатливи дизајнери на A&M инспирирани обетки во форма на триаголник се лесен пар кои се и

Сребрена Влошка Виолетови Обетки Со Дијамантски Обрач За Жени Свадбена Свршувачка Обетка Накит Матери�

Комплетирајте го вашиот изглед со овие Обетки Од Зелен Опал создадени Од Сребро Овие зелени Обетки Од О�

Класичен стил се среќава со трендовски дизајн со 5мм тркалезен бел скапоцен камен Топаз, опкружен со оре

Блескави како принцеза со овие обетки на кралицата Миабела Старбурст Изработени во сјајно сребро, овие

Рафинирајте го вашиот личен стил со овие стилски и модерни сребрени обетки Украсени со бакар слатковод�

14k Дијамант Почетна S Обетка Должина : 8 MMMaterial : Примарна Чистота : 14kstone Тип_1 : Дијамантски Тип_2 : Дијамантс

Овие обетки се карактеризираат со цвеќиња во облик на тркалезни CZ камења и се направени од сребро од сре

БрендДезирегем; Главно Создавање КаменПриродно; Главен КаменРозов Тулит; Главна Камена БојаРозова; Гла

Овие чудесни обетки се заслепувачки додаток на вашето секојдневно носење и стил Овие извонредни обетки

Преголема обетка со отворен круг со завиткување на омбре Рафија, обетката на Амина Рафија додава доза б�

Изработени од сребро овие фенси обетки со обетки се одликуваат со испреплетен мотив што ја симболизира

Оваа продавница има добра корпоративна репутација, во духот на првата цел на клиентите, за да им обезбед

Едноставни Гроздобер Обетки Празник Личност Обетки Чудни Обетки За Жени Три пара обетки креативни обет

Scroll