Ново
Просурцефит Винил Котлебел 20лб

Просурцефит Винил Котлебел 20лб

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1.33

Винил Котлебелс обезбедува одличен тренинг за целото тело и може да се направи насекаде. Поекономичен избор од леано железо, овие бетонски котлети се обложени со винил за да се намалат оштетувањата и бучавата на подот. Тешката, нерамномерна распределба на тежината го принудува вашето тело да изгради јачина и рамнотежа на јадрото кога се користи. Одлично за сквотови, лулашки, чистења, преси и разни други вежби за кои е докажано дека градат мускулна големина и сила. Екстра големата рачка го олеснува држењето со едната или двете раце за побезбеден, поудобен тренинг, а издржливиот материјал е изграден да трае без абење. Достапно во различни тежини, така што тие можат да ги користат и почетници и напредни спортисти. За прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со услуги на клиентите : (855) 552-2637. Отворени сме понеделник-петок од 8 : 30 ЧАСОТ - 4 : 30 ЧАСОТ ПАЦИФИЧКО СТАНДАРДНО ВРЕМЕ ВКУПНО ВЕЖБАЊЕ НА ТЕЛОТО-Комбинира кардио и тренинг за сила за ефикасно, градење мускули на целото тело, тренинг за согорување на маснотии. ЕКСТРА ГОЛЕМИ РАЧКИ-Екстра-големи, мазни рачки обезбедуваат удобно и сигурно држење што ја намалува болката во рацете и за мажите и за жените. ИЗГРАДЕН ДА ТРАЕ-Изработен од цврсто леано железо без завари, слаби точки или шевови; Одлично за внатрешна и надворешна употреба. СИЛА И МОЌ-Ја Подобрува силата на зафат, моќта и издржливоста со вежби како лулашки, мртво кревање, сквотови, станувања и грабнувања. ПРОДОЛЖЕТЕ ДА СЕ ПОДОБРУВАТЕ-Изберете една или збир на различни тежини за да ги одржите вашите мускули предизвикани. Достапно во чекори од 5 фунти од 5-45 фунти.

Главните својства

Избор на купувачот

ЗАМАВНЕТЕ ЈА БОЛКАТА СО ДА4СИТЕ КОТЛЕБЕЛАЈДЕ ДА ЗАМАВНЕМЕ СО ПОГОЛЕМА МОЌ И ЕНЕРГИЈА : Висококвалитете�

Гаранција : 5годишно и 60дневно враќање.Прстен кодиран во боја во основата на рачката : прстените кодиран�

Црните Планински Производи Котлебелс се разноврсна алатка за вежбање што може да се додаде во секој фит

Салата не е единственото место за вежбање Со 35Фунтен Единствен Цврст Котел Од Леано Железо Од Рамнотежа

Развијте моќ, издржливост и рамнотежа Со Сончево Здравје И Фитнес Винил Обложени КотлебелБР 06610 Зголеме

Консултирајте се со вашиот лекар / лекар пред да започнете со кој било режим на вежбањепрепорачано е да

Тренингот со котлебел развива сила моќ издржливост и рамнотежа Вежбањето со котлебел ќе го изваја и тон

РАМНО ДНО за СТАБИЛНОСТ : Овозможете исправено складирање, идеално за отпаднички редови, држачи за раце,

Карактеристики : пондерираната торба за напојување за обука е дизајнирана за оптимална удобност и издр�

Scroll