Ново
Птица кафез Облик Белведер пергола 9' 6.6' за Свадба Отворено Градина, Црна

Птица кафез Облик Белведер пергола 9' 6.6' за Свадба Отворено Градина, Црна

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1599.84

Романтична Решетка За Качување На Растенија : обликот на кафезот за птици на отворено арбор и дизајнот на четири ажурни ѕидови обезбедуваат добра поддршка за растенија за качување како што се бршлен, клематис, вистерија, утринска слава, роза, винова лоза и многу повеќе. 1 х Сет На Земјата Спојници. Одлично за мирна медитација, свадби или други церемонии на отворено. Боја : Црна. Спецификации. Заедно со илјадници мотивирани вработени, ВЕВОР е посветен на обезбедување на нашите клиенти со тешка опрема секој арбор дел е означен јасно. Лесно и Стабилно Поставување : ќе Ви треба 1 лице кое ќе ви помогне во инсталацијата. Така може да ги издржи сите сурови временски услови и да ја краси вашата градина за годината што доаѓа. Нашите решетки за градинарски лак имаат целосен хардвер за поврзување, детални упатства за склопување и алатки за инсталација.

Главните својства

Избор на купувачот

Scroll