Ново
Радијален Шампиро Туринг А С 225 55Р 97В Цела Сезона Гума Одговара: -Шевролет Малибу Хибрид, 2011-Шевролет Импала ЛТ

Радијален Шампиро Туринг А С 225 55Р 97В Цела Сезона Гума Одговара: -Шевролет Малибу Хибрид, 2011-Шевролет Импала ЛТ

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 6634.56

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРАЧУВААТ ИСТИОТ ДЕН иако ги испраќаме заедно. Информациите за следење може да се проверат со најавување на веб-страницата на курирот со главниот број за следење што ќе го добиете преку е-пошта. На пример, можете да добиете 3 гуми во еден ден, а 4-тиот следниот ден или денот потоа или една гума во еден ден, а вториот еден ден потоа. Ние разбираме дека ова е голема непријатност за нашите купувачи сепак ОВА Е АПСОЛУТНО надвор од нашите control.GT Радијална Турнеја НА Шампиро А/КАРАКТЕРИСТИКИ И Придобивки Од целото време влечење подобрена контрола намалено ниво на бучава на патиштата преглед На Гт Радијалниот Шампиро Турнеја А/С е гума за турнеја низ целата сезона произведена за патнички возила. GT Radial нуди гаранција за абење на шарите од 60000 милји со овој тир(повеќе..) Големина : 225/55Р17. Сезона : Цела Сезона. Перформанси : Турнеја. Тип На Автомобил : Патник. Опсег на оптоварување : СЛ. Производот Може Да Варира Од Сликата. Гума Раб Не Се Вклучени.

Главните својства

Избор на купувачот

Момо Топрун М300 КАКО Спорт П225 / 55ЗР17 101ј Ксловервју ТОПРУН М300 КАКО Спорт е најновата гума За сите сезони �

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРА

Метеоролошката Гарда НА милестар АС710 Спорт е гума за сите сезони што е изградена за е на купеа, седани и

Континентален Викингконтакт 7 235 / 55Р17 103Т Xloverviewконтакт на Викингот на Континентал 7 е насочена зимска гу�

Нама Максмах НМ31 преглед Нама Максмах НМ31 е гума со ултра високи перформанси која е наменета за употреб�

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРА

Агресивен, но софистициран, МАХ IV нуди најдобра удобност и перформанси Дизајниран со уникатната шема на

Bridgestone Blizzak WS90 225 / 55 R17 97hoverviewn гумата Bridgestone Blizzak WS90 е дизајнирана за зимски перформанси при возење за да ви

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРА

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРА

Scroll