Ново
Рамен Ресторан Фенер Суши Фенер Декоративен Јапонски Фенер За Декор

Рамен Ресторан Фенер Суши Фенер Декоративен Јапонски Фенер За Декор

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 223.84

Опис. Овој Јапонски фенер е полн со шарм, совршен избор за разубавување На Јапонските забави. Фенерот изгледа толку привлечно, шик и шармантно, што лесно може да го привлече вниманието на луѓето. Закачувајќи го овој фенер на отворено, ќе лета со ветрот, претставувајќи многу привлечен изглед. Карактеристики. - Боја : Како Што Е Прикажано. - Материјал : Крпа, метал. - Големина : 35, 00Х20, 00Х20, 00см/13, 76Х7, 86Х7, 86ин. - Премиум материјали, Овие Јапонски фенери создаваат силна празнична и трпезариска атмосфера. - Лесно е да се закачи и да се симне, погоден и за надворешна и за внатрешна употреба, нудејќи многу погодност. - Широк спектар на употреба, може да се користи како распоред на ресторани, трговски центри, домови и други места. - Силен Јапонски стил, сигурно може да ја додаде празничната атмосфера кога се користи за да ви донесе добро визуелно уживање. - Совршено за некои Ресторани Во Јапонски стил да ги користат за украсување на продавницата, исто така за добредојде на гостите. Премиум материјали, Овие Јапонски фенери создаваат силна празнична и јадење атмосфера. |Лесно за закачување и симнување, погодно и за надворешна и за внатрешна употреба, нудејќи многу погодност. / Широк спектар на употреба, може да се користи како распоред на ресторани, трговски центри, домови и други места. |Силен Јапонски стил, сигурно може да ја додаде празничната атмосфера кога се користи за да ви донесе добро визуелно уживање. |Совршено за некои Ресторани во Јапонски стил да ги користат за украсување на продавницата, исто така за добредојде на гостите.

Главните својства

Избор на купувачот

Карактеристики : * ќе добиете сосема нови И висококвалитетни ЛЕД кинески Пролетни фестивалски фенери!* О

Опис : дизајн во форма На Печурка, фенерот е преклоплив и еднократно и т е лесен за чување по забава и заф�

Кинески Хартиени Фенери, Безбедни Украсни Светла За Хартиени Фенери за Повеќекратна Употреба 10 парчиња

Викерман 7" Калај Сјајна Фенер Божиќ Украс Овој уникатно обликуван украс ќе додаде текстура на секој про

Детали : * Јапонски Суши Рамен Хартија Фенер Светлина Сатен Бар Стил Декор Ретро Црвена Отворено* Декора�

Добредојдовте Во Продавницата ХУАНБАИ Сите производи во нашата продавница се сосема нови со загаранти�

Детали : * Јапонски Суши Рамен Хартија Фенер Светлина Сатен Бар Стил Декор Ретро Црвена Отворено* Декора�

Забава Изразуваат нешто злобно на овој начин доаѓа Не грижете се нема потреба да бидете исполнети со ст�

Scroll