Ново
Растително Растечко Светло Стакленички Цвет Зеленчук Пополнете Светлина Растителна Светилка ПРЕДВОДЕНА Од Растителна Светлина ЗА Затворен простор

Растително Растечко Светло Стакленички Цвет Зеленчук Пополнете Светлина Растителна Светилка ПРЕДВОДЕНА Од Растителна Светлина

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 3.33

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава ОД СТРАНА НА HOMEMAXS Од Пазарот Joybuy.Опис. Оваа светлина за растење помага да се забрза растот на затворен растенија, сочни растенија, кондензиран растенија специјално. Најдобро за промовирање на листот, за цветање и овошје. Лесен за инсталирање во вашиот дом или канцеларија. Прилагодлив и флексибилен дизајн за поставување на светлината во која било насока. Карактеристики. - Боја : како што е прикажано. - Материјал : КОМПЈУТЕР. - Големина : 42х10, 5х7, 5см. - Висококвалитетната светилка за одгледување составена од мешана светлина за забрзување на фотосинтезата на растенијата. - Погоден за различни фази на раст на растенијата во затворен простор од размножување до цветање како сукуленти, цветови, орхидеи итн. - Прилагодете го растојанието и насоката помеѓу светлината и растението според тоа кога се користи како растително светло за вашите сочни растенија. - 360 прилагодливото гуско грло ви овозможува да ја поставите светлината на растението во која било насока за да обезбедите најдобар агол на осветлување за вашите растенија. - Одлично за оранжерии, фабрика за растенија, земјоделство на стаклена градина, одгледување цвеќиња, внатрешни градини итн. Висококвалитетната светилка за растење составена од мешана светлина за забрзување на фотосинтезата на растенијата. Погоден за различни фази на раст на растенијата во затворен простор од размножување до цветање како сукуленти, цветови, орхидеи итн. Прилагодете го растојанието и насоката помеѓу светлината и растението според тоа кога се користи како растително светло за вашите сочни растенија. 360° прилагодливото гуско грло ви овозможува да ја поставите светлината на растението во која било насока за да обезбедите најдобар агол на осветлување за вашите растенија. Одлично за оранжерии, фабрика за растенија, земјоделство со стаклена градина, одгледување цвеќиња, внатрешни градини итн.

Главните својства

Избор на купувачот

ТАЈФУН; HONDA CIVIC Si, L41,5 L F / I, 2017 K&N Комплет За Внесување Ладен Воздух : Високи Перформанси, Загарантирани За З

3057 / 3157 / 3357 / 3457 / 4057 / 4157 (18 ЛЕР е на секоја сијалица) 360 Степени Ултра Висока Моќност 3Вати С...

Лесен и сакајќи го Не мора да ги одржувате границите на границите, не го одржува вашиот изглед на тренд с

Ова специјално формулирано лепило за тело е безбедно за кожата и сертифицирано хипоалергично од дермат

Против заклучување На Сопирањето, Системите ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ му овозможуваат на возачот да ја одржу�

Овој прекрасен цветен цвет од Puple Peony во зимска III платно уметност се печати со употреба на највисок квал�

Покажете го стилскиот дизајн со рамни чевли со ширина ширина од Бринли Ко Класичните тркалезни прсти до

Хадсон Бебе дрес со долги ракави памучно ќебе за носење е совршена безбедна опција за спиење за вашето м

КОМПЛЕТ ЗА ПОДЛОГА за СОПИРАЧКИДоаѓа со целосна гаранција на производителот Одговара на повеќе марки и

Венити фер градниците и гаќичките се дизајнирани да одговараат на потребите на секоја жена...

Опис на брендот : Хела е снабдувач на автомобилски делови што развива и произведува компоненти и систем�

Оваа симпатична облека од 365 деца од Garanimals има симпатична мета со долг ракав со здолниште што одговара П�

AllPro LED самрак до зори ѕид е сигурен и сигурен решение за безбедност осветлување на 26 вати компактен флуо�

Подгответе се да ги натерате нозете да се чувствуваат убаво и удобно со нашата линија за обувки на аруси

Ако се согласувате дека е време за нови традиции, празнете ги очите на столицата за Тапациран бар Од Ауд�

Dream Line Бис 36 во Д х 60 во В х 78 3 / 4 во H Бајпас Туш Врата Во Масло Нанесуваат Бронза И Лево Мозоци Бисквит Баз�

Овие Трендови Меѓународни СкубиДооНегативци Група Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобој�

Бали Живејте Го Беспрекорниот Градник со Долна Жица обезбедува Лифт и странично обликување Убава шема �

Овој сет на LD производи што се преработени од 950 XL и 951 XL касети вклучуваат 4 црни CN045 AN, 2 цијан CN046 AN, 2 Magenta CN

Основана во 2009 година, едно од најпознатите доверливи и временски тестирани имиња во бизнисот, Горивото

Magna Flow 2014 Chevy / GMC Silverado / Сиера 1500 V8 6.2 L Ss Мачка Назад Еден P / S Задниот Страна Излез Издувни Гасови Magna Flow 2014 Ch

Овој женски сон за сон за спиење е направен од супер мека плетена ткаенина Пантката има еластична полов�

Комплет за вкрстени бодбодброи на Риолис Риолис создава прекрасни дизајни во класични и модерни стилов

Scroll