Ново
Regence Legacy Lamination Lamination Lateral Filing Cabinate

Regence Legacy Lamination Lamination Lateral Filing Cabinate

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1.00

Наменето за удобна употреба на домови или канцеларии, Legacy Laminate Lateral File има термичко-фузионирано меламин ламинат, завршено со соодветна ПВЦ предност. Оваа трајна единица има две фиоки дизајнирани за складирање на датотеки, документи или материјали. Повлекувањето на фиоките се дизајнирани за лесно работење, а слајдовите за суспензија со целосна екстензија имаат капацитет од 150 фунти, правејќи ја операцијата мазна и лесна дури и кога фиоките се полни. Ова парче ги исполнува стандардите ANSI/Bifma и мерки 35 W X 23 D X 35 H инчи. Достапно по ваш избор на цреша или махагони. Нивните производи се движат од удобни кожни столици до конференциски маси и седење на прием, а сите се направени да траат, дури и низ години на тешки комерцијални перформанси. Илјадници бизниси имаат доверба во Регент да го обезбедат својот мебел; И ти треба. Издржлив кабинет за датотеки со ламинат за дома или канцеларија. Термички фузиран меламин ламинат со 3мм ПВЦ раб. Достапно во махагони или цреша жито. 2 Пространи фиоки за складирање на датотеки и многу повеќе. Мерки 35 W x 23 L x 35 H инчи.

Главните својства

Избор на купувачот

За девојчето кое сака најжешките бои и стил, Никол од формулата за долго носење на Nail Nail, се осигура дека

Осигурајте се дека ова се вклопува со внесување на бројот на вашиот модел.Заменува : АП3094520, 285748ВП, 2921, 33470

НатпреварПар Со Фармерки и Чевли За Лесен Ансамбл, или Со Долги Панталони и Патики Кога Сакате Удобна и �

наша цел е да ви обезбедиме симпатична, забавна и трендовска Соодветна Маица што можете да ја носите во �

Табела со големина : (см / инч) Големина(см)tttt T T XLt Length : t47t Hip : t7692пресврт : t6282 2 XLtlengh : t48t Hip : t8096пресврт : t6686...

Детали за големината : можете исто Така да ја изберете вистинската големина според вашата висина (см) и т

Татко ти ти значи многу Тој ве научи на сите за спорт, риболов и косење на тревникот Не само што ги прави �

Оваа примамлива Оригинална Ѕвезда К Форма на Срце 6мм Симулираше Розов Турмалински Бајпас Прстен, доста

Направено од природен кокос, густа влакна што е природно отпорна на мувла и мувла Coir е обновлив извор ко�

Jumbo Pl"x 40" x 9,5 "(површина за спиење : приближно 41" x 34 ") Мал 20 "x 15" x 5,5 "(површина за спиење : приближно 15" x 12,5 ") С�

Овој Кадифен Мини Украс е со забавна големина и без разлика дали ги украсувате салите, украсувате дрво и

Оваа прекрасна апстрактна транзициска форма црна IV платно уметност се печати со употреба на највисок к�

Подготвени да се претставиме со презентација на безжични во различни големини, ова подготвено уметничк

Овие водоотпорни пвц чизми за дожд можат да ги одржат вашите стапала суви и топли во дождливи денови или

Мојот Втор Божиќен Дедо мраз Со Бонбони Трска Бебешка Маица, совршена за втората Божиќна сезона на внук�

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Scroll