Ново
Рејлун Дами Долги Макси Фустани Фустан Без Ракави Прерамки За Шпагети Летен Сарафан На Плажа Секојдневен Кафтан Боемски Сив 2XL

Рејлун Дами Долги Макси Фустани Фустан Без Ракави Прерамки За Шпагети Летен Сарафан На Плажа Секојдневен Кафтан Боемски Сив

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 3.00

Дизајн : Боемски Долг Фустан. Совршено За Усогласување Со Високи Потпетици, Сандали, Мини Чанти Како Што Сакате. Ви дава Прекрасно Искуство. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата. Дизајн-В Макси Фустан За Вратот, Долг Фустан Без Ракави, Фустан со Боја На Бохо Вратоврска, Сарафан на Плажа, Трендовски и Елегантен. Ласкање На Повеќето Типови На Тело. Класичен Сарафан За Гардероба.

Главните својства

Избор на купувачот

Женски Моден Секојдневен Еднобоен Памучен Џебен Фустан без Ракави Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот

Содржина на пакетот : 1 Х Женски Фустан (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1 Ви дава Прекрасно Искуств

Забелешка!!!Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И На

Пронајдете ја вашата нова омилена облека со оваа јуниори без граници надвор од рамената на капчињата со

76" Големина : Л : Големи сад : 8 Велика Британија : 12 Еу : 38 биста : 108см / 42 Овој секојдневен летен фустан е сов

Нега на облекување : миење Раце само, ве молиме не пеглајте.31" Ракав : 44см / 17 Облечете го за лето со пар пот

★★★★★ Добредојдовте на Drindf ★★★★★Сакате да имаат пријатен шопинг искуство во Drindf, ние ќе ви обезбед

Функција : фустани, фустан, фустани за жени 2023, женска фустани, плус големина фустани за заоблен жените, п

Лесно се спарува со чизми за трендовски изглед во пролет, секојдневен стил Овде не само Што можете да ку�

+Секси Длабок Вврат, Фустан Со Долги Ракави, Облечена Обвиткана Половина, Ремен за Врзување (ременот не с

Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Внимание Ако Размислување,

Информации за производи за производи : женски материјал : 95% полиестер, 5% Spandexcolors : црвена, сина, темно син�

Материјал95% Полиестер 5% Спандекс.Можете Исто Така Да Ја Облечете Со Кратка Тексас Јакна или Кардиган, Во

Совршено За Усогласување Со Високи Потпетици, Сандали, Мини Чанти Како Што Сакате Ткаенината Е Мека и Ди

Информации за производот Пол : Женски Материјал : 100% Полиестеркол : Црвена, Златна, Сребрена Големина : С,�

Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски г

За обичен изглед со прскање на класа, лизгајте се во овој фустан со резервоар со плус големина на вратот

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 92см / 36.22" Половината : 72см / 28.35" Должина : 148см / 58.27"Голем

Големина(инч) ТИП ИЛИ КАРАКТЕРИСТИКИ : прашка фустан лето; прашка се облекуваат жените, мини фустани за ж

07"Length : 125cm / 49 ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.28"Waist : 64cm / 25.35" колк : 92см / 36.00" Голе

Scroll