Ново
Самостојна маска четка Маска За Лице Четки Професионален Квалитет За Нанесување Маска За Лице Маска За Очи Или Самостојни Потреби

Самостојна маска четка Маска За Лице Четки Професионален Квалитет За Нанесување Маска За Лице Маска За Очи Или Самостојни Потреби

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 223.84

Опис r. r. Овој Комплет Четки за Лице содржи 2 синтетички четки за шминка за вашите потреби на лицето. Четките за професионален квалитет се вградени до последно (со соодветна грижа). Малите четки се одлични за употреба со тешко достапни области на лицето, како што се носот, очите и линијата на трепките. Таа е погодна за професионална и домашна употреба.R. r. Карактеристикиr. r. - Боја : како што е прикажано.р. - Материјал : Вештачки влакна.р. - Големина : 17см во должина.р. - погоден е за професионална и домашна употреба . р. - Овој Комплет Четки за Лице содржи 2 синтетички четки за шминка за вашите потреби на лицето.р. - четките за професионален квалитет се вградени до последно (со соодветна грижа).р. - Мазно и полно, дава исклучителна покриеност за лицето . - Лесен за употреба околу оние тешко достапни и помали делови од лицето, како што се очите и областите на носот.р. таа е погодна за професионална и домашна употреба. маска четка маска за лице четка за лице маска за лице четка. Овој Комплет Четки за Лице содржи 2 синтетички четки за шминка за вашите потреби на лицето. Четките за професионален квалитет се вградени до последно (со соодветна грижа). Мазна и целосна, дава исклучителна покриеност за лицето. Лесен за употреба околу оние тешко достапни и помали делови од лицето, како што се очите и областите на носот.

Главните својства

Избор на купувачот

Севоедно s50b премиум звучна лента, Уживајте во богат звук што ќе ја наполни вашата соба со вградени два в�

Оваа предсопственост ставка е како нова и во одлична состојба Како Ново Големина 8 Дечко, Дечко...

✤ Соимои претставува широк спектар на печатени ткаенини во 1000 см различни отпечатоци Сите се дизајни с�

Технологијата XTemp е дизајнирана да се прилагоди на вашата температура и активност за да ве одржува ладн�

Големина : С Половината : 6680см / 25,9831,50" Должина : 21см / 8,27"Големина : М Половината : 7087см / 27,5634,25" Должина : 22см

Печатење На Карпи и Постери За Сурфање Од Греам Геркен (36 х 24) # 3 GEKE137 ќе го направи совршениот додаток на �

Имајте ги потребните материјали кога работите на работа на терен и направете ја вашата дневна рутина ка

Каролини Богатства BB2973 MAT KOMONDOR Среќен Елка Врата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојде Мат 18x27 Doormat

Потпирач За Глава : Не Стол Назад Висина : 14 Совршената Колекција На Држење на Телото е достапна во три ра

Машка Еднобојна Врвка Модерни Танцови Чевли Сала за Танцување Латински Танцови Чевли Кожени Чевли Мажи

Scroll