Ново
Секси Основи Женски Плетен Екипаж Со Долги Ракави Обичен Пуловер Џемпер

Секси Основи Женски Плетен Екипаж Со Долги Ракави Обичен Пуловер Џемпер

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 0.67

Секси Основи Женски Обични Џемпери Со Долги Ракави : МАТЕРИЈАЛ-Џемперите се лесни, но пријатна и топла мека плетена ткаенина. Удобно лабаво вклопување со лесно движење. Има ребрести манжетни, полите и јаката. ПРИЛИКИ-Без разлика дали се работи за секојдневно носење, лежење, дом, работа, клуб, забава, состаноци, одмор, одмор итн., овој врв на џемпер ќе ви биде совршен придружник. Класичен главен, трендовски и модерен изглед. СОВЕТИ ЗА ОБЛЕКА - би бил прекрасен придружник со хеланки, слаби фармерки, потпетици, чизми, шамија или капа од грав за надвор. Овој плетен џемпер со пуловер ве прави живописни, уникатни и шармантни. Секојдневен-шик изглед и никогаш застарен. 100% Кадифен Акрилик. Затворање на пуловер. Лесна Нега : Машинско Перење.

Главните својства

Избор на купувачот

Жените V V Вратот Долг Ракав Џемпер Лабава Плете Пуловер Секси Скокач Tops Casual и лабава, Премиум материјал �

Повод : Подарок За Денот На Вљубените, Денот На Жената, Денот На Патрик, Велигден, Денот На Мајките,Роденд

Женски V Вратот Печатени Елек Со Метална Тока Лето Блуза Без Ракави Материјал : Рашири крпа Боја : како шт

Овој пуловер џемпери за жени лесен е апсолутно симпатичен, сложено плетен и совршен за жени! Манжетните

ДАЕТИРОС Женски Џемпери Плус Големина Секси Трчање Модни Женски Џемпери Црвена Големина СХли ќе сакате

Материјал : Полиестер, направен од високо квалитетна ткаенина, лесна мека и удобна Ве молиме Забелешка :

Женски Џемпери, Џемпер Фустан За Жени, Долна Облека За Жени, Женски Комплети За Пижами, Кошули Со Долги Р�

41 '' колк : 97cm / 38.05 '' Hip : 89cm / 35.04 '' Должина : 87cm / 34,25 '' Надвор од јогата, тренингот, фитнесот, пилатес, трчањето

Ентинеа Џемпер За Мажи Тенок Фит Обични Џемпери Со Маица Плетени Пуловер Термални Џемпери Кафеава XLSeason

Моден Женски Божиќен Принт Вратот На Екипажот Лабав Лежерен Џемпер Со Долги Ракави Е парчето што го бар�

62" Должина : 73см / 28.43" РАКАВ : 58СМ / 22.13 " Должина На Грбот : 82cm / 32.74 " Должина На Грбот : 81см / 31.83" должина : 71см /

Срцев n здроби детали за точката долга кардиган Лесно секојдневно суштинско значење е одлично да се згр�

Материјал100% Акрилик, Пријатна, Мека и пријателска За Кожата, Удобна за Носење Каузален Џемпер За Жени Но

Класична удобност со допир на модерен стил, овој женски плус големина на женски плус големина, атлетичн�

Scroll