Ново
Сет На Фозен Принцови Елса Ана Ранец Со Молив Случај Ручек Торба, Денот На Вљубените Подарок За Замрзнати Фан Девојки

Сет На Фозен Принцови Елса Ана Ранец Со Молив Случај Ручек Торба, Денот На Вљубените Подарок За Замрзнати Фан Девојки

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 3.33

Големина : 40СМ * 30СМ * 15СМ 1см=0,39 инчи. Употреба на ранец : Нормално Кампување,Пешачење, училишна торба. Стил : Цртан Филм, Аниме. Материјал : Полиестер. Цврстина : Мека. Тип На Затворање : Патент. Тип На Затворање : Патент. Облик : Чанти. Перформансите се добри, дури и ако врне, нема потреба да се грижите дали дождовницата ќе навлезе во ранецот. Должината на ремените може да се прилагоди. Тип На Затворање : Патент.

Главните својства

Избор на купувачот

Големина : 40 х 29 х 14,5 см / 15,75 х 11,42 х 5,71 инчи Ремените за рамо може да се прилагодат на должина што одговара

На вашето мало девојче ќе му се допадне Овој Слатки Свински Ранец Пепа Со комплет Кутија за Ручек Изград

Материјал : оксфорд ткаенина Погоден за активности на отворено, како што се возење велосипед, качување и

Големина на ранец : 30*13*40см Големина на торба за рамо : 18623см Големина на пенкало : 22511см Ова е училишна то

Овој мини Лол Изненадување училиште торба пакет вклучува еден 11" ранец со прилагодливи ремени за рамо и

Дизни Наоѓање Дори 12 " Мини Ранец, изработен од 100% полиестер за издржливост, овој трендовски стил е одлич

ЖИВ МОДЕЛ : Кул дизајн со фантастични бои врежани на врвот во овие фанки шарени ранец Пространиот случај

Материјал : Оксфордска Ткаенина, Полиестер, Вештачка Кожа Димензии : 17 32инкс11 42инкс5.51ин...

Материјал : Оксфордска Ткаенина, Полиестер, Вештачка Кожа Димензии : 17 32инкс11 42инкс5.51ин Компјутерскиот �

Голем Простор И Организатор : 17 32инкс11 81инкс5.91ин Пространа главна преграда со простор за книги, папки, п�

Голем Простор И Организатор : 17 32инкс11 81инкс5.91ин Пространа главна преграда со простор за книги, папки, п�

Ремените за дишење и прилагодливи раменици го ублажуваат стресот на рамото Ткаенина : висококвалитетно

Вашето малечко ќе зборува за игралиштето со Везениот Ранец Вајлдкин! Со димензии 13,5 х 12,25 х 5 инчи, Извезе

Scroll