Ново
Сет на ленти за ленти од 6 парчиња Дамаск, Кинг Вајт

Сет на ленти за ленти од 6 парчиња Дамаск, Кинг Вајт

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2.33

Искусете луксуз како никогаш порано не сте се чувствувале. Листови кои се чувствуваат скоро хедонистички, овој раскошен сет ќе ги донесе вашите соништа на едно ново ново ниво. Лизгајте се меѓу кориците и оставете си wallид во декаденцијата што ја нуди оваа постелнина. Додадете во пријатно меки, ултра-перничиња перници и навистина ќе се чувствувате разгалено. Овој сет со 6 парчиња е направен од неверојатен, без брчки 100 GSM микрофибер и има елегантна шема на ленти од Доби. Достапно е во најразлични убави бои, и без оглед кој ќе изберете, кога ќе дојде утрото и ќе се исклучи часовникот за аларм, едноставно може да бидете во искушение да ползи подалеку под овие корици и да се обидете да соберете каде останаа вашите соништа. Упатства за нега : Машинско миење ладно, нежен циклус. Не бели. Tumble Dry Ship. Железо по потреба- елегантен утешен; Почувствувајте ја разликата -Спијте подобро и разбудете се секое утро чувствувајќи се освежено и полно со енергија. Свилен меки, најудобни и луксузни постелнини што можете да ги најдете. Најдобро за секоја просторија во вашата куќа - спална соба, соба за гости, детска соба, РВ, дом за одмор. Одлична идеја за подароци за мажи и жени, мајки и татковци, в Valentубените - Мајка - Денот на таткото и Божиќ . Сет на луксузни кревети со големина на кралот - 1 рамен лист (102 "x 105") 1 Вметнат лист (78 "x 80 ") и 4 кралски перници (20" x 40 "). Длабок џеб поставен лист со еластичен наоколу. Одговара на душеци до 16 ". Лесна грижа -дамки, дамки, смалување и отпорно на брчки. Машинско миење во ладно. Се суши брзо на суво суво ниско. Потрајно од памук.

Главните својства

Избор на купувачот

Bakeе се разбудите среќно спиење под печатениот тропски лист Фламинго поставен од Клербела Пинк Фламинго

Доживејте еден од најлуксузните ноќни спиења со овој комплет мешани листови од бамбуспамук Овие одличн

Целосно еластизираниот вграден лист е конструиран со длабок џеб кој е дизајниран да одговара на прегол�

Scroll