Ново
Севилја Класици Хром полици за полици, 72 “

Севилја Класици Хром полици за полици, 72 “

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1479.68

Проширете го вашиот систем за складирање на челична жица со класици во Севилја со полици. Полјаците се конструирани од челик од индустриска сила и се карактеризираат со ултра цинк позлата што обезбедува иста отпорност на корозија сличен сјај со позлата на хром. Едноставно заврткајте столбови на постојните системи за полици за повеќе вертикално складирање во истиот отпечаток. Изградба на жица од индустриска јачина на челична жица за повеќенаменско складирање хромирана позлата обезбедува неопходна отпорност на корозија во суви околини NSF-овластена за комерцијални, станбени и канцелариски средини Спецификации Димензии : 1 "Дијаметар x 72 " H Тежина : 6. 85 lbs. Модел # : Web K понижено, димензии : 72 "x 1.0" дијаметар, 2 пакувања од 72 "полици за полици/натписи, вклучува : 4 вкупно компјутери (2 горните половини и 2 долни половини, со секој пол додавајќи до 72"), Комерцијална јачина хромирана челик, NSF сертифициран, вклучува 2 метални конектори (стил на завртки), вклучува 2 стапала за израмнување.

Главните својства

Избор на купувачот

Енергизирајте го вашиот ентериер со современите стајлинзи На Полицата За Монтирање На Ѕид Од 5 Нивоа, ун

Колекцијата Cielo нуди современ луксуз со впечатливиот два тона завршница и свежо, освежувачки дизајн Ова

Furinno ПресвртNЦевка 4Ниво Повеќенаменски Полица Дисплеј Решетката носи недооценено жалба и фантастична �

Елегантни линии и мазни агли се прават дома со оваа четиристепена полица за складирање Полиците со црно

Дали не ве вознемирува нередбата на вашето место? Не се грижи Овој сет со повеќе слојни полици за склади�

Декмод 29" х 31 " Кафеаво Дрво 2 Врата Геометриски Кабинет Со Врежан Релјеф Преклопување, 1Парче е уникатен �

Оваа полица од месинг од Кингстон вкусно додава дополнителен простор за складирање во вашата традицион

За вашите деца, нивните соби се имагинативна авантура секој пат кога си играат со своите играчки...

Децата Хилсдејл вклучува единица за складирање под поднесување Не е потребна пролет за кутии Матната с�

Елегантниот стил и леснотијата на користење се спојуваат во оваа отворена полица со ИРИСОТ САД, Отворен

Scroll