Ново
Шампион Стапици И Цели Стожер Траверс Бипод 14.25 - 29.25

Шампион Стапици И Цели Стожер Траверс Бипод 14.25 - 29.25

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2943.84

Пивот Траверс Бипод, 14.25" - 29.25 " Без разлика дали престојува во движење игра, префрлување помеѓу животни или ангажирање на повеќе цели на опсегот, новиот Шампион Стожер Траверс Бипод обезбедува непречена ротација и стабилно задржување. Неговата иновативна технологија за поминување му овозможува на стрелецот хоризонтално да следи напред-назад, што го проширува полето на огнот и произведува зголемени опции за снимањесите без да мора да ја репозиционирате пушката. Заклучувањето на рачката за брзо прилагодување им овозможува на стрелците да одат од движење со вртење на течноста до стабилно заклучување на карпата за неколку секунди.Тежина на испорака : 1,5 фунти Број На Модел : 40638 Шампионски Стапици и Цели Пивот Траверс Бипод 14,25"-29,25".

Главните својства

Избор на купувачот

БЕЗБЕДНО И БЕЗБЕДНО : Безбедно прицврстете го огненото оружје кога не го користите со патентите што се з

Флексибилните кутии за пиштоли браунинг имаат цврсти материјали како што се тешка ткаенина и кожа од пл

Уживањето во патувањето, во непредвидлив свет, бара опрема изградена за неочекуваното...

Измамата и дискретната линија на кутии за пиштоли беа дизајнирани да им овозможат на секој ентузијаст з

24099014229 39628 Овој Случај Плано има конструкција со дебел ѕид што опкружува два слоја пена со висока густин�

Компанијата Ален Пауел куќиштето за огнено оружје од 52 инчи има густа подлога од пена за да помогне во з�

Изградени за напорна употреба, големо влијание и врвна отпорност на временските услови, новите кутии со

Доро Премиум Случаи Случаите на доро се дизајнирани да обезбедат исклучителна заштита...

Пиштолот За Пиштоли На Компанијата Ален, дизајниран да ги собере повеќето полуавтоматски пиштоли и рев�

Цел Спортски Дискретни 36 "Пушка Торба, тан Стрелец мат32, 5 х 26.5" / 82.55 х 67.31 см Материјализдржлив 1000д полие�

Куќиштето со Пиштол Со 53" Крвна Линија има повеќе од 885 кубни инчи складирање со должина од 53" направено з

Торбичка со појас со полнење која држи 10 школки Со 12,20 Мерачи и има брзо, тивко затворање Изработени Од И�

Нашиот носач На школки Држи 6 секој 12 Мерач Школки Универзален стил, одговара на сите 12 мерач пушки...

Пиштол Случај со Џеб Силен, издржлив случај за транспорт и складирање на пиштол.Опис : Тешки 22 мл платно �

Scroll