Ново
Шепотете Чисти И Свежи Дневни Облоги , Санитарни влошки за жени

Шепотете Чисти И Свежи Дневни Облоги , Санитарни влошки за жени

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 159.84

Со шепот дневните облоги чисти и свежи останувате свежи без разлика што носи денот, благодарение на нивниот дизајн што дише и технологијата за неутрализирање на мирисот. Тие ви помагаат да останете свежи цел ден во редовните денови, заштитувајќи ве од вагинален исцедок или во деновите пред менструацијата кога не сте сигурни кога ќе започне. Овие облоги за гаќи не само што обезбедуваат сигурна заштита од влажност, туку имаат и цветен мирис за доверба што трае цел ден. Шепотете Чисти И Свежи Дневни Облоги (Нормално), 40 Санитарни влошки за жени (Пакување од 1).

Главните својства

Избор на купувачот

Протекување Доказ Менструалниот Период Гаќи Жени Долна Облека Физиолошки Половината Панталони Каракт�

За ажурирани, точни податоци за земјата на потекло, се препорачува да се потпрете на пакувањето на произ

Карактеристики : 1 Погоден за денови со тежок проток менструален циклус, постпартално крварење, постнат�

Спецификации : Материјал : Памук Тип На Шема : Цврст Тип На Гаќи : Гаќички Тип На Пораст : Среден Пораст...

12 парчиња 180мм Женски Влошки, Период Мини Памучни Ултра Тенки Хигиенски Салфетки За Дишење Со Супер Апсо

Добијте моќна заштита од истекување за вашиот период, без мистериозните состојки Дизајнирани имајќи го

Едноставно Нежно Сигурен Секоја состојка што се користи Во Playtex® Едноставно Нежно Лизгање? Тампоните Со

Женска нега секогаш® ултра тенка подлога.Вредните влошки обезбедуваат до 8 часа заштита од протекување

Заштита со целосна големина што се вклопува во вашиот џеб! Ќе ви се допадне подобар дизајн и заштита на Т

4 парчиња Памучна Санитарна Подлога Графен Што Дише Супер Абсорбента Што Може Да се Пере Повеќекратно М�

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава од Страна На Pendhourish Од Пазарот Joybuy.Опис Усвои поши�

Scroll