Ново
Шесе Полиедар 7 - Матрица Нетранспарентно Генерал Сет-Виолетова со Бели Броеви #25407

Шесе Полиедар 7 - Матрица Нетранспарентно Генерал Сет-Виолетова со Бели Броеви 25407

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 127.84

Непроѕирните коцки се направени од особено густ материјал за подобро чувство при тркалање. Овој материјал овозможува и порамни лица и поостри рабови. Широката разновидност на бои е исто така многу конзистентна, така што непроѕирната шаховска матрица од пред неколку години ќе одговара на оние што се достапни денес. Овие коцки се многу економични, по мал дел од цената на другите. Овој сет содржи Еден Д20, Еден Д12, два Д10 (00-90 и 0-9), еден Д8, еден Д6 и Еден Д4.Големина : 16ММ - 20мм (5/8 инчи-13/16 инчи)ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : ОПАСНОСТ ОД ГУШЕЊЕ-Мали делови. Не за деца под 3 години. Шесекс Полиедар 7 - Матрица Нетранспарентно Генерал Сет-Виолетова со Бели Броеви #25407.

Главните својства

Избор на купувачот

Функција : 1 Пластичен + бакарен материјал : MT30 приклучокот е изработен од висококвалитетен пластичен и б

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка ја продава Ентони од пазарот На Џојбај Фигури На Животни Од А

Спецификации : Реален дизајн на горила со фина изработка, автентично детален и рачно завршен со боја.Еко

Еден од највозбудливите и најдинамичните елементи на Второто Издание На Дивиот Запад Егзодус е интерак

Функција : 1 Премиум Материјал : Овие гуми се изработени од супер мека пластика + гумен материјал, сигурни

Големина : Големина На Мостот ( 5,7 х 8,8 см / 2,2 х 3,5 инчи) Класификација : додатоци За игри Со Карти карактер�

Функција : 1 SG90 9 G микро серво со а од 1,5 кг / см.2 30А ЕСС, безбедносна функција за вооружување, функција за к�

ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : овој производ не е погоден за деца под 3 години поради мали делови Материјал : дрво...

Стикбот Динос се врати од истребување! Со остри заби и шилести опашки, овие опасни диноси се најжестоки �

Играчка за цртање, Пластичен Едукативен Проектор За Цртање, Домашно Бебе За Деца Спецификација : Каракт�

Опис : Одликувајќи се со својата светла боја, овој производ може да го привлече вниманието на децата и д�

Опис Оваа ставка е добро изработена од врвен материјал за издржлива и практична употреба...

Опис : Симулација Кревет / Лулка / Креветчето И Јадење Стол / Висок стол мебел играчка за прероди новороде

Сини пожари Добри лопатки за пикабол Овој сет на пиклебол е најдобрите персонализирани лопатки за пикб�

Карактеристика : * сосема нов и квалитетен.*Прилагодлив Тип Управувачка Рака 25t ' рбетот за FUTABA и моќ HD. Од�

Месинг за управување со месинг за управување со шипки, месинг непрекинат линк сет специјално дизајнира�

Бучавата кадифен е направен врз основа на популарната игра Прави мали промени, но совршено ги враќа кар�

Карактеристики : Направено од матирано проѕирно стакло, исклучително деликатно и убаво Стаклениот шах�

Музички и Звучни играчки за мали деца и предучилишна возраст оваа интересна бебешка тапанска играчка з

Математички Ролери Марки Додаваат, Одземаат, Множат и Делат Наставни Заптивки За Вежбање На Учениците В

Подобро монтирајте го на површина со директна сончева светлина и за ефективна употреба...

Овие деликатни моделски улични светла главно се користат во наставата, фотографијата и разните видови �

Scroll