Ново
Шик Дома Џонатан Бо Ватиран Брз Завеса Стол и Софа Покритие. Водоотпорен Заштитник Стол Мебел Покрие Зелена

Шик Дома Џонатан Бо Ватиран Брз Завеса Стол и Софа Покритие. Водоотпорен Заштитник Стол Мебел Покрие Зелена

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 500.00

Заштитете го целиот мебел со оваа неверојатна нова кутија ватиран стол или капак на софата. Со Зашиени клапи ви овозможуваат да го покриете мебелот и нивното отстранување е брзо. Супер меката ватирана ткаенина од микрофибер е 100% водоотпорна, па затоа е одлична, па дури и удобна за вас или вашето домашно милениче. Можете дури и да ги напикате клапите за поскроен изглед. 1 Капак На Софата : 70" ширина х 70 " должина 100% Водоотпорна Покривка За Мебел Удобно За вашето Домашно Милениче Да се релаксира на навивачки клапи за прилагоден прилагоден Изглед.

Главните својства

Избор на купувачот

Карвапет Жакард Рашири Софа Лизгање Текстура Нелизгачки Кауч Покрие Троседот Темно Сивата може да го т�

Уникатната покривка за софа За Поволни Цени не само што го штити вашиот мебел од излевање, дамки, абење, �

Функција : Изработена од висококвалитетна полиестерскоспандекс ткаенина која може совршено да го зашт

Scroll