Ново
Шик Домашен Гизон Модуларен Кочија Османлиски Плоштад Перница

Шик Домашен Гизон Модуларен Кочија Османлиски Плоштад Перница

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1.67

Со такво рационализирано, современо парче дизајн, тешко е да се поверува дека толку многу може да се постигне. СЕДИ УБАВО ? Елегантен и функционален дизајн изобилува Со Османлискиот Жирарди ? Од својот луксузен, кадифен тапацир до метални нозе голдтон, секој детал го прави ова прекрасно парче погодно за модерен и современ декор ? Оваа прекрасна масичка за кафе османлиска седи одлично самостојно и убаво се спојува со модуларниот пресек Жирарди. Вклучува ? 1 Гисон Модуларен Османлиски Спецификации ? Боја : Црна ? Должина : 31? ? Ширина : 34? ? Висина : 18? ? Материјали : кадифена ткаенина тапацир, мулти густина пена седење, полиран метални нозе Ткаенина и Дизајн ? Врвен квалитет кадифе тапацир ? Чисти, елегантни линии создаваат изглед кој одговара на Современи Или Урбани Карактеристики ? Луксузно кадифен амортизирање со повеќе густини за да се опуштите во удобност и стил ? Изграден да трае со врвни ткаенини, материјали и Стручни Упатства за Нега на занаетчиство исчистете ги само сликите што ги прикажуваме имаат најточна можна боја. Тапациран во луксузен кадифе и завршен со елегантен златен тон цврсти метални Y-нозе, Гизонот ја олицетворува функцијата за состаноци во форма. Османлискиот Гисон служи како три парчиња мебел во едно : прекрасен современ османлиски; дизајн координирана кочија до Модуларниот Пресек Гисон; и, со голем послужавник одозгора, масичка за кафе. ДИЗАЈН : СТИЛСКИ МОДЕРЕН СОВРЕМЕН изглед-моден напред современиот дизајн создава смело парче за изработка на изјави со елегантна и чиста линија што е исто колку и уметноста што треба да се види колку и мебелот што треба да се користи. КВАЛИТЕТ : КОНСТРУИРАН ДО СОВРШЕНСТВО - сите шик Производи За Мебел за Дома се направени со издржлив врв на линиските материјали под строги стандарди за контрола на квалитетот што создаваат трајно парче за вашиот дом. ТКАЕНИНА : ЛУКСУЗЕН КАДИФЕ ТАПАЦИР ? Стручно тапациран во кадифена ткаенина со врвен квалитет ? Кадифената текстура на овој кадифе создава богато и луксузно чувство.

Главните својства

Избор на купувачот

Зачинете го вашиот простор за живеење со Убаво Големиот Скопи Круг Отомански Од ТМС...

Ахим Склопувачко Тафтувано Складирање Отомански : Ахим Склопувачкиот Тафтуван Османлиски сигурно ќе в�

Бакстон Студио Роанок Модерна И Современа Светло Сина Ткаенина Тапацирана МрежаТафтинг Складирање Ото

Чувајте поудобно во вашиот дом Со Севиља Класици Нишање Складирање Отоманската Тоа е совршен придружни

Совршен за спални и дневни соби, Мебелот Од Меридијан Ад Никсон Кадифе Отоман додава современ стил во ва

Одморете се лесно на прекрасната модуларна колекција Васенија со бескрајни можности Овој релаксирачки

Дизајнот4комфорт 5Та Авенија За Складирање Отоманската По Практични Концепти носи стил и функционалнос

Ние нудиме премиум производи за вас, додека ги надминуваме највисоките индустриски стандарди и нудиме �

Внесете гламурозен луксуз во вашиот животен простор Со Мебелот Од Меридијан Ад Плоштадот Стела Тафтува

Амур Тафтувано Копче Големи Тркалезни Перформанси Кадифе Отоманееи5469 Оживејте го вашиот декор со Амур.

Атриумот Османлиски Од Студио Дизајни Домашни карактеристики згодна врзана кожа со привлечен хром...

Чарлиер Рустикален Антички Инспириран Вештачка Кожа Тапацирано Складирање На Дрво Отоманска Со Фиока �

ОСП Метро Складирање Османлиски Со Послужавник, ЦрвеноЦрвено Врзано Складирање На Кожа Османлиско Со Ф

За стилско решение за вашите потреби за складирање, Правоаголното Складирање На Нортриџ отоман се одли�

Продавница Safavieh на Заштедете Пари Живеат Подобро.Сафавиех Роуан Современ Модерен Глам Плоштад Отоманс

Инспирирајте ги учениците да се собираат и да комуницираат почесто на седишта дизајнирани за соработка

Преклопното Складирање Отоман од Витмор е разноврсна опција за организирање на кој било простор во ваш�

Ова складирање отоманската карактеристики тафтувана врвот перница, се ожени класичен и модерен стил...

Османлиската Сива Каја е добредојден поп На Боемски талент за заживување на секоја просторија Нејзинит

Користете Го Големото Луксузно Складирање На Вештачка Кожа Како масичка за кафе или потпирач за нозе во

Оживејте го вашиот простор за живеење со оваа беж бекам издржлива ленена полиестерска ткаенина отоманс

Дизајни4комфорно Складирање Отоманската е достапна во повеќе завршетоци кои сигурно ќе одговараат на с

Завршете ја секоја просторија со нашето современо складирање На Рокфорд отоман Отстранете го капакот и

Донесете дополнително складирање, удобност и стил во вашата дневна соба, семејна соба или влез СО МЕТ 804�

Scroll