Ново
Шише Со Распрскувач на Масло ево, Не-Аеросол За Маслиново Масло И Масла За Готвење, Нерѓосувачки Челик, Капацитет од 16 унци, Сино

Шише Со Распрскувач на Масло ево, Не-Аеросол За Маслиново Масло И Масла За Готвење, Нерѓосувачки Челик, Капацитет од 16 унци,

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 191.68

Полесен за употреба од традиционален испарувач на нафта или господин на нафта. Одлично е и за балсамико оцет, сок од вар и за готвење вино. Скалопираниот чкрапало нуди природно feelономско чувство и сигурно држење. Дарежливиот капацитет од 16 унци го одржува најкористеното здраво масло за јадење подготвено таму каде што е потребно. Без пумпање, грундирање или неуредни, затнати дозери за масло! Едноставно пополнете го и цврсто повлечете го чкрапалото за конзистентно, рамномерно покривање. Одлично на скара! Совршено за ЕВОО( екстра девствено маслиново масло), масло од канола, масло од авокадо, масло од грозје, дури и натопени масла со билки и зачини. Издолжен врат и ergономски активирач. Убаво изработен од нерѓосувачки челик, тенкиот дизајн безбеден за топлина се прикажува веднаш на шалтер или продавници во фрижидер. Чувајте лесно во фрижидер. Нема да се скрши или стопи. Ви овозможува да ги користите чистите масла по ваш избор. Рачно миење во топла вода со сапуница. Секое повлекување на чкрапалото обезбедува прецизни 1,35 милилитри во уникатна шема на вентилаторот што покрива повеќе површина за готвење со помалку масло. Премачкајте зеленчук за печење или пржење, ароматизирајте филети за печење или стек за печење, завршете ја храната пред сервирање и нанесете прелив за салата.

Главните својства

Избор на купувачот

Синди Џејкобс претставува прекрасно Црно Украсено Дрво 25х32 Врамено со Уметничко Парче Со Двојно Матира

Карирана Торба За Рамо Со внатрешна торбичкаПу Веганска Кожна Торба За Патување Димензии : карирана тор

Антибрчки Колаген Вратот Рампа Лепенка Кожата Зацврстување Навлажнувачки Спецификација : Опис : Со зго

Опис : Пол : Маж, Момчиња, Маж, Машки, Менстајл : Машка Долна Облека, Боксерски Гаќи За Истегнување На Средн

На Крајот На Лендс мислиме дека сезоната на костими за капење е причина за славење На крајот на краиштат

Плажа Пети Модни Сандали Женски Пети Клип Женски Летен Клин Клип Дното Сандали Плута Клин Сандали За Же�

Нашите Маици го поставуваат Стандардот За Стандардна Маичка Ние печатиме користејќи ги најдобрите тех�

Споделете ги вашите возбудливи вести Со Нашите Единствени Најдобри Браќа Се Промовираат Во Големиот Бр

Дами Секси Мода Оглавник Вратот Без Ракави Резервоарот Врвот Точка Лента Печатење Фустан Опис : 1...

Женска Мода Секојдневни Цветни Кристални Удобни Клинови Сандали Чевли На Плажа ЗАБЕЛЕШКА : Бидејќи Раз�

Тој ќе игра во спортски стил и удобност цел ден со Skechers Dynamight 2.0 Vordix чевли Мека ткаенина ткаенина од горн�

®Прилика : Погоден За секојдневен изглед и секоја пригода, како што се дом, канцеларија, теретана, семеен

Ве молиме дозволете 12мм се разликува поради рачно мерење, благодарам.Овие Чевли Одат Со речиси секое Па�

USB Полнење Безжичен Јајце Размахване Од Нерѓосувачки Челик Електричен Рачен Миксер За Домашна Специфик

Деца Бебе Топли Девојки Момчиња Фланелен Зимски Руно Јакни Дуксер Капут Моден дизајн,100% Сосема Нов,квал

Uxcell 510 Ohm 1w € 5% Толеранција Оска Олово Метал Оксид Филм Отпорник 100 Count Metal оксид филм отпорници надминува�

Оваа отоманска замена перница е совршена за освежување на вашиот трем или двор Отоманската перница мож�

35 " 106cm / 41 Пакет : 1 маица врвот во пакет Благодарам! Мало бебе девојчиња и женски виножито Мама маица пој

Големина : 3,5 см х 6,6 см ( )Класификација : ножици за нокти, Отворач, Синџир На Клучеви Карактеристика : Мулт

Карактеристики : *висока прецизност алатка мелење голем капацитет чип елиминација, висока ефикасност и

Scroll