Ново
Шлајх Фарма Светот 12 Висока Авантура Куќа На Дрво Со Реална Девојка Момче И Куче, Кукли И Животински Фигури,, Играчка Плејсет И Подарок За Деца 3 години+

Шлајх Фарма Светот 12 Висока Авантура Куќа На Дрво Со Реална Девојка Момче И Куче, Кукли И Животински Фигури,, Играчка Плејсет

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 559.52

Истражете ја фармата Со Авантуристичката Куќа На Дрво, забавна, едукативна играчка плејсет од Шлајх! Овој плејсет е автентично детален и е идеален за часови имагинативна игра. 28 парчиња. Авантуристичката Куќа На Дрво е дел од Светот на Фармата - свеж свет за играње на фарма изграден околу реални животни и игралишта што го прикажуваат животот на фармата. Земјоделецот започнува секој ден со тоа што се грижи за своите животни многу рано наутро. Децата на фармерот, бен и Сара, сакаат да играат во Нивната Куќа на Дрво. Какви возбудливи авантури ќе се случат на фармата денес? Придружете се на забавата! Идеални се преправаат играчки за предучилишна возраст 3-8 години. Прави идеални роденденски подароци за часови бескрајни имагинативни играчки за играње за момчиња и девојчиња. Добитник на НАГРАДАТА : Авантуристичката Куќа На Дрво Од Светот на Фармата е добитник на многу истакнати награди за играчки, како Што Е Наградата ПАЛ 2019 Топ Десет Победник, Национална Награда За Родителски Производ (НАПА) 2019 И Играчката Инсајдер 2018 Топ Празнична Играчка. ИГРА СЕТ & ДОДАТОЦИ ВКЛУЧУВААТ : 1x куќа, 1x дрво, 1x кутре, 1x верверица, 1x squ, 1x птица, 1x момче кукла, 1x девојка кукла, 1x слајд, 1x макара, 1x јаже скала, 1x гума замав, 1x земјата плоча, 1x платформа за гледање, 1x телескоп со планината, 1x птица куќа, 4x огради, 2x плоча, 2x плоча ЧАША, 1 X КУТИЈА, 2x стол, 1x налепница лист. ГОЛЕМИНА НА СКАЛА НА СЛИКА( Lx Wx H) : 12,6 x 9.06 x 11.42 инчи. БЕЗБЕДНО ЗА ДЕЦА. Ги исполнува националните, меѓународните и вонземските безбедносни стандарди, вклучувајќи Ги И меѓународните и американските стандарди за безбедност НА АСТМ.

Главните својства

Избор на купувачот

Женска нова врвка јога шорцеви кревање фитнес тренинг надворешна облека трчање три точка спортски топл

ДОБИЈТЕ го за 45 ДЕНА од МФР ВО САД Нашите знаци прават одлични подароци и тие се исто така совршени за ва�

Копчето надолу кошула што е лесно да се грижи, бидејќи е удобномашината што може да се пее и може да се но

МОНТАНА Лименки ЗЛАТОТО обезбедува врвно ракување, идеално за фотореалистички дела Оваа разноврсна бо�

Предност : 100% алуминиумски мултиwallид EST дизајн е совршен лилјак за играчи кои бараат врвен алуминиумски

43" Рамо : 42cm / 16.33" Должина : 146cm / 57.93 "Ракав : 11cm / 4.01 "Половината : 74см / 29.56" Рамо : 37см / 14.33" Должина : 140cm / 55 Голе�

Директно од првата табела на Галактичката империја до вас е оваа висококвалитетна Војна на Starвездите Ц�

Подигнете го вашиот стил оваа сезона со овој затегнат пети од Brinley Co The Valene е прекрасно симплистичка вега

Овие Трендови Меѓународни Марвел СтриповиДоктор ЧудноДоктор Чудно #14 Ѕидниот Постер е дизајниран со ви

Без разлика дали одите на секојдневен ден или ноќ во градот, овие трендовски шорцеви ќе го подигнат ваши

Продавница Safavieh на Заштедете Пари Живеат Подобро.Колекцијата на килими кабана Лесни За Нега На Теписи �

Овој Тренд Меѓународен Дизни Мики Маус Линии Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уме�

Scroll