Ново
Шлајх Кит 14764

Шлајх Кит 14764

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 527.84

Шлајх кит 14764овој кит има најголеми заби и уста. Може дури и да проголта цела личност.Сепак, тоа не е опасно за луѓето, бидејќи китот е заинтересиран само за лигњи, кои троши околу 1,5 тони дневно. Неговиот мозок тежи 9,5 килограми и затоа е најтешкиот мозок од сите цицачи.Можете да го слушнете како свирка, крцка и стенка под вода од неколку километри подалеку. Забавен факт; китот има голема правоаголна глава која сочинува една третина од должината на телото.Димензии на производот : 23, 5x8cmage Група : 3+ Години најубавите, најквалитетни играчки за деца се секогаш Во Toysb со најдобри попусти во цената. Китот сперма има бледо, восочно масло наречено спермацети во главата. Ова му овозможува да нурка до 3.000 метри длабоко и да остане под вода до два часа. 9,2 х 3,2 х 2,2 инчи.

Главните својства

Избор на купувачот

Малиот Е Моќен добива сосема ново значење со овој Поли Џеб Мал Џеб Места Пикник Компактен! Поли кукла и н

Оваа кукла „Лалалопсија сирена“ ве поканува да видите магичен свет каде растат реките од јагода и раст

Фелиз Квинчеанера! Од прекрасната церемонија презентирање на млада жена на семејството и пријателите, �

Чувајте ги вашите деца занесени со часови Со Овој Комплет Стил На Гардероба На Принцезата Дизни Бел Во б

Малиот Сонувач доставува богатства До Ханазуки кои и помагаат да ја заштити месечината! Овој сет вклучу

Овој мал лав (Масаи Манели #212) го сака својот пријател мајмун со кадрава опашка (Абиу Арбор #213)...

Овој фантастичен сет на Брејер вклучува модел на коњ на гордоста на Приммор и книга зошто нејзиниот воз�

Убава кекс изненадување мирисна принцеза кукли Изгледа исто како убаво украсен кекс додека не ја транс�

Уживајте во часови забава Со Ова Моето Мало Пони Коњи Девојки Applejack Се заснова на спиноф шоуто каде што к

Главата За Стилизирање На Принцезата Јасмин На Дизни има бесконечни можности за играње коса! Јасмин има

Елса и Ана љубов лизгање наоколу и играње во снег заедно, особено кога Олаф се приклучува во забава! Оваа

Овој забавен пакет со фигури вклучува миленичиња Со Трепет И Сјај, Тала и Нахал! Тала, разиграниот мајму�

Layer 'N Style Rapunzel е подготвен за кралски преуредување! Вашата мала принцеза ќе сака да стане креативна со по�

Навлажнете ја косата на вашата кукла целосно со вода ПРО СОВЕТ : кога прва кукла за дебоксирање, темелно

Scroll