Ново
Штрајк Кралот Црвено Око Сенка 1 4оз Злато Црна Назад

Штрајк Кралот Црвено Око Сенка 1 4оз Злато Црна Назад

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 3.33

Црвенооката Сенка стана стандарден носител на коленест мамка без усни на про турнејата. Дизајнирана од нашиот Национален Про-Персонал, Црвенооката Сенка има неверојатна акција и има некои одлични работни места во боја, врвни куки, 3Д очи и бесплатни пловечки штракаат за да ви дадат најдобра акција и звук од која било мамка без усни на пазарот. Акцијата кога тоа слободен паѓа е страшно! Прекрасно боја работни места. Премиум куки.

Главните својства

Избор на купувачот

Кевин Ван Дам го дизајнираше Ударниот Крал КВД 1,5 квадратни мамки за риболов на тврда мамка за оние ситу�

СПЕЦИФИКАЦИИ НА ПРОИЗВОДОТ : Мамка Големина : 1 / 4 мл, 2,75 во 70мм Истражувањето и развојот што влегува во на

СПЕЦИФИКАЦИИ НА ПРОИЗВОДОТ : Наведуваш Големина : 1 / 4 мл, 3 во 7,5 см ОСТРА И ВИТКА ФУЗИЈА19 КУКИ : Опремени с�

Малиот Нипер е задолжителна, висококвалитетна жигаомилена за крапи, пастрмка и перде, но исто така доаѓ�

Легендарниот Арбогаст Хула Попер денес е смртоносен на бас, штука и друга риба од дивеч како што беше ко�

БЕРКЛИ ТРЕПЕРИ МИНОУ СЛАТКОВОДНА МАМКА : Про дизајниран од Гери Парсонс и Кит Кавајец, беркли Треперење

Крајната мамка за Пливање На Калин куките за жига од мека пластика се одлични за употреба на слатководн�

Оригиналниот Пловечки Пловечки Рапала е мамката што го започна сето тоа и сеуште е број еден "одидо" мам�

Замислете две мали групи ситни мамки кои се обидуваат повторно да се поврзат по предаторски напад со ма�

Без разлика дали сте воин за викенд или искусен професионалец, беркли фритсајд кранкбајт ја има истата �

Ново за 2012 Година, Убиецот На Бред Во големини КФ14 и КФ15 Ние не се обидовме повторно да го создадеме трка�

Уникатно нишање со цикцак што испраќа наплив на вибрации низ водата Не ја извртува, стега или ослабува л

Мацуо Кинчу Миноу Слатководен Бас Риболов Чудак Мамка, Природен Костур, 3 1 / 2", 5 / 16 мл дали мамките за при�

Одбројувањето на Рапала 07 постојано достигнува суспендирана риба на која било длабочина со методот На �

Со бавен пораст на паузата, мамките предизвикуваат каснувања од сите видови дивеч Број На Куки : 2 ОСТРА �

Надополнети со Куки Fusion19, Пешаците Од Беркли сигурно ќе ги импресионираат риболовците од сите нивоа на �

Го заработи своето место во историјата како една од најразновидните мамки што некогаш дошле...

МагСтапицата СтаорецЛСтапица се одликува со дизајн од 3 / 4 унца со пошироко нишање за време на преземање

КЛАСИЧНИОТ РАМЕН СТРАНИЧЕН ПРОФИЛ имитира различни видови и создава најмногу блиц Од која било мамка О�

Овој бунтовнички комплет има различни класични мамки во докажани бои гарантирано Дека Ќе Фати Риба Нас�

Иако е заобиколен во акција, оваа класична форма На рапала миноу има грациозно, природно нишање за финес

Агресивната Странанастрана Рапала XRap® Twitchin' Minnow е дизајнирана да изврши тесна акција за пливање прошет�

Scroll