Ново
Шут Букви Емајл, оз., Процес Сино

Шут Букви Емајл, оз., Процес Сино

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1.67

Овој емајл со висок сјај на база на масло е за внатрешна и надворешна употреба на метали, дрво и стакло. Специјално создадена за фини букви со боја на предните и возилата на продавниците, оваа живописна боја се шири рамномерно и нуди извонредно криење, издржливост и отпорност на избледување. Трагите од четката практично исчезнуваат, овозможувајќи сјајни, рамномерни палта и чисти, остри рабови. Одлично за употреба со четка, спреј или воздушна четка. Се суши на допир за 2-5 часа. Може да се третира за 8-12 часа и да се пресоздаде по 12-16 часа.

Главните својства

Избор на купувачот

Маслена боја која на уметникот Му нуди квалитет На Кралските Талени по економична цена Истите висококв�

И за професионалните и за студентските уметници, оваа формула за маслена боја може да се пофали со брзо �

Маслена боја која на уметникот Му нуди квалитет На Кралските Талени по економична цена Истите висококв�

Создадете претрупан маслени слики со висококвалитетна, живописна боја! Најпрепознатливата карактерис�

Оваа разноврсна маслена боја растворлива во вода е богато пигментирана, лесна и дизајнирана специјално

Овие богато пигментирани бои имаат луксузна мека, мазна течна конзистентност совршена во тон и текстур�

Оваа маслена боја растворлива во вода е совршена за маслени сликари кои сакаат да избегнат груби раство

Создадете претрупан маслени слики со висококвалитетна, живописна боја! Најпрепознатливата карактерис�

Оваа боја на масло содржи внимателно избрани пигменти мелени во рафинирано ленено масло Уживајте во ви�

Маслена Боја На Уметниците сенелие, Цевка од 40 мл, Зелена Земја С1 Оваа маслена боја на врвните уметници �

Scroll