Ново
Сива Крин Ткаенина Декоративна Перница АЗД1039ПВ1414

Сива Крин Ткаенина Декоративна Перница АЗД1039ПВ1414

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 0.33

Приближно 14 инчи на 14 инчи измерени од аголот на перницата. 100% полиестер Ткаенина Перница Измама со перница форма. Оваа перница е направена од богатствата на каролина нов материјал кој е ткаен за да биде отпорен на вода. Оваа мека платнена ткаенина може да се користи внатре на каучот или надвор на дворот, тремот или верандата. Ние ја обојуваме ткаенината со бои кои се брзи во боја и изградени за да се справат со времето. Ткаенината е исто така отпорна на Мувла, отпорна на дамки, отпорна на избледување и може Да се пере Во Машина. Три парчиња ткаенина се зашиени заедно за да се создаде измама, а потоа во внатрешноста на измамата се става полиестерска влошка за да се формира перницата. Перницата е преполнета и ја држи својата форма. И измамата и влошката за перница се . Перницата е рачно изработена и може малку да варира во големина. Околу 100% Полиестер Ткаенина Перница Измама Со перница Форма Рачно изработени.

Главните својства

Избор на купувачот

59"Size : XXL: 12 EU : 42 Bust : 125cm / 49.47"Shoulder : 55cm / 21.05"Length : 66cm / 25.21"Sleeve : 53cm / 20.29"Shoulder : 52cm / 20 ● Забелешка : темносини јакни

Играчите се тркаат низ собата за да одговараат на нивните бои и да ги изгаснат пожарите! Изгаснете ги по�

Ова управувачко вратило директно ја заменува оригиналната опрема на специфични апликации за возила...

Четири Сезони А / Ц Течно Црево За Ладење П / Н : 65633 Монтажа На Црево За Течно Црево w / o Отвор Цевка Одговар

Дрезденскиот салон / сервер е нова изведба во класичен стил, завршена во златна патина со навестување на

Американската Сила ги користи најновите техники во дизајнот и производството за да создаде тркала со н�

Оваа четка има неизбелени, необоени црни влакна од свињи кои ви овозможуваат да држите остри рабови и да

Вашето мало девојче ќе изгледа убаво облечено Во Сандала Со ТРемен Од Петалија Прилагодливото затворањ

Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови...

Забавна идеја за подарокПодарете ЈА оваа зграда ОД 730 ПАРЧИЊА ЛЕГО модел како посебно задоволство, пода�

5.2 мл., претходно намалена 100% Удобностмек памучна лента од рамо до рамо со двојна игла зашиена лежечка ја

"Хидраулични Филтер База, Должина 55 / 16 Во Надвор Од Диа 51 / 2 Во., Влезот 11 / 4 Во НПТ, Излез 1 1 / 4 Во НПТ, За Упо

Земете Ја Вашата Дневна Доза На Хумор Со Овие Смешни Смешни Маици Ако сакате да им подарите добар подаро

Изграден со око за детали, Оригиналниот Спортски Гроздобер Повратен Реверзибилен Кадифен Правоаголен �

Овој Тренд Меѓународен Марвел Вандавизија Заедно Ѕиден Постер е дизајниран со висококвалитетни, разно

Scroll