Ново
Скот што живее современа сива клупа

Скот што живее современа сива клупа

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 0.33

Удобноста и современиот стил наоѓаат совршена рамнотежа во оваа клупа за јадење од Скот Лајв. Тапацирот со сива лабава кожа се одликува со исцрпена шема која сè уште одржува мазна текстура, што го олеснува чистата и удобна за уживањето. Металните нозе во стилот на санки се фалат со впечатлива аголна конструкција. Оваа клупа е совршена за табела близу до wallид, или како општо седење во тесен простор како влезна сала. Скот што живее современа сива клупа.

Главните својства

Избор на купувачот

Клупите за складирање се разноврсен додаток на кој било престој Не само што тие нудат простор за да се с�

Енергизирајте го декорот на вашиот кревет или дневна соба со Кадифена Клупа За Перформанси На Камериер.

Изградена со употреба на багремово дрво и воден зумбул, оваа шик клупа е издржлива и силна докажувајќи д

Дајте му на вашата трпезарија, кујна за јадење, фоаје или ходник рустикален воздух со оваа двобојна Клуп

Едноставноста никогаш не излегува од стил, а оваа прекрасна дрвена клупа е совршен пример : неговиот чис

Направете изјава Со Предвидување Преполн со чисти линии и елегантен модерен изглед, Предвидете каракте

Карактеристики цврста конструкција : Одликувајќи со тело од дрво од багрем, убаво ткаени водени корпи з�

Подобрете го вашето искуство за јадење со вклучување на оваа цврста дрвена конструирана клупа со седиш�

Карактеристики : *оваа менгеме на клупата е конструирана од леано алуминиумско тело со челична завртка �

Овој елегантен сет за складирање има целокупно тафтување со копчиња за луксузен изглед и чувство...

Подигнете го стилот на вашите спални соби и шик суета области додека ја поставувате оваа шармантна клуп

Направени од 30.000 ПСИ леано железо, сите намени СРЕДНИ ДОЛЖНОСТ ТЕКТОН 6 во Вртливата Менгеме на Клупата �

Елегантна и рафинирана, клупата на Хемптон Пилоутоп предизвикува недооценет преоден стил Богато детал�

Откријте ги стилските дизајни и внимателните детали за колекцијата за мебел за мебел Мој Тексас Со мебе

Колекцијата Феј нуди не само опција за кревети со големина на исток и кралица, туку и прекрасна клупа ко�

Scroll