Ново
Слупел акварел пастише пригушено апстрактно апстрактно сликарство, сива плови, врамена уметничка печатена wallидна уметност

Слупел акварел пастише пригушено апстрактно апстрактно сликарство, сива плови, врамена уметничка печатена wallидна уметност

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 612.16

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 17 x 1,7 x 21 рамка, 16 x 1,5 x 20 платно уметност. Големините на лебдечката рамка вклучуваат стандард : 17 x 1,7 x 21 преголема : 25 x 1,7 x 31. wallидната уметност е подготвена за виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е платно Раката се протегаше над издржлива фондација на дрво, а потоа се монтираше во модерна рамка за кутии . Уметничките дела се однесуваат на : сликарство, модерен, современ. Дизајн од Викторија Барнс.

Главните својства

Избор на купувачот

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Колку повеќе, толку подобро, нели? Мултипарчиња платно сетови помагаат да се пополни целиот wallид со возб

ПРИМЕНА КАНВСКИ ПАНВИ ОД МАРМОНТ ХИЛ КОЛЕКТИВЕРТ од Трејси Силва Барбосард да го обеси Мармонт Хил „Са�

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

Оваа исклучителна традиционална платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија Оваа розова т

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

PTM Images е водечки производител на Северна Америка на подготвен wallиден декор, додатоци за дома и мебел...

Севкупна длабочина предна до грб : 1,5" Севкупна тежина на производот : 12 фунти Севкупна тежина на произво

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Ова привлечно уметничко дело е совршено за подобрување на декор на која било просторија во вашиот дом...

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

Карактеристики : Ирити подготвени да висат Рарт од Елизабета Св Хилаер Нелсон Пококува сертификат за ав

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена текстурирана wallидна уметнос

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Ова означување на печатење на завиткано платно е печатење на ликовно платно од уметничкиот колектив Ма�

Ова печатење на зона на панталони со пот на завиткано платно е печатење на ликовно платно од колективот

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Оваа исклучителна уметност на платно на фармата куќа носи убавина во вашиот дом и канцеларија Оваа wallид

Scroll