Ново
Smartrike str3p, 6-во-преклопување трицикл на шетач, 10м+, црвено

Smartrike str3p, 6-во-преклопување трицикл на шетач, 10м+, црвено

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2.00

Trike на STR3 P 6-во-1 е целосно преклопен бебешки трицикл со сертификација на шетачи. Тој е дизајниран да расте со вашето бебе во 6 фази од 10-36 месеци и се склопува компактно за да го олесни патувањето. Супер удобно и забавно, овој трик оди од трицикл за бебиња со седиште, до независен трицикл на дете што им помага да ги развијат потребните вештини за независно возење. Одлучете кој лесно го контролира Trike, давајте ја контролата врз трикот на вашето бебе или вратете го назад во притисок на трицикл кога ќе се уморат. Стандардни безбедносни карактеристики на шетачот . Компактен и целосно преклопување . Педали за обука со 2 фази . Седиште за лежење за Naptime . Амортизери на шок на предните тркала . расте со вашето дете во 6 фази . Непосредно управување со допир®.

Главните својства

Избор на купувачот

Унисекс возрасни 75% памук / 25% полиестер со долги ракави Покрај тоа што се 9,0 мл со број на конец 18 / 1, сите

Дизајнерката Клара Пучи накит изработен во Соединетите држави направен да трае цел живот, совршен за се

Останете лежерни, изгледајте одлично и свртете ги главите во овој пријатен дуксер со врвка за влечење...

ДизајнСкратена Маица Со Кратки Ракави Со Цврста Боја Ги Прави Децата Да Изгледаат Повеќе Активности и Т

Женски Секси Печатење Лето Секојдневен Плажа Спортски Мини Здолниште Прикривање Карактеристики : Моде�

: Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 6075см / 23.80" Големина : ХХЛ Големина : ХХГолеми САД : 12 В

Основана во 2002 Година Мото Метал е создаден за гласно Оние кои на крајот стојат обединети за да ја одбра�

Chariklia Zarris претставува прекрасен 12x14 Црна Модерна Дрво Врамени Ѕид уметност парче, насловен " Kookaburra IV"...

7" ХХЛ1489см 35 КЛАСИЧНИ КОШУЛИ за СПИЕЊЕ ЗА НЕГАкласичното копче надолу по мајчиниот сон има контрастни це

Мотеги Трки беше замислен со една мисија во умот, перформанси Поттикнати од иновациите во мотоспортот и

Калтренд Заден 60 / 40 Сплит Назад И Цврсто Перниче Капаци За Седишта Од Јаглеродни Влакна за 20072011 Нисан Ве

Купувањето Свилени Дела за Извозно Печатење На Постер (18 х 24) ќе направи совршен додаток на вашиот дом ил

Летна Памучна Покривка Полиестерска Маица Машки Џеб За Вратот На Екипажот Цврст Светло Брзо Суво Разно�

Тип На Ставка : Камера Казематеријал : Пвц Должина : Прибл 12,5 см / 4,9 ширина : Прибл 6,5 см / 2,6 во висина : Пр�

Удобниот памучен дизајн со врат на екипажот и кратки ракави Сето тоа е за добрите работи со Оваа кул Гра�

* Овој лесен плетен дрес има двонасочно истегнување, мека површина и мека завеса Тој е лесен и малку прое

Саливанс 6 влакно Конецот за Везење е изработен од 100% Египетски памук, кој е претходно измиен и обоен со �

Карактеристики : Со висока густина и висока еластичност, подлогата за барабанот обезбедува добро чувст

Рамка Обложена Со Прав, Должина На Гаранција : 1 Година.НА ПРВ ПОГЛЕД Широкото и длабоко седиште ќе обезб

Бебе Момчиња Девојки Лето Повик Ромпер Каки Краток Ракав О Вратот Писмо Печатење Костим За Играње Голем

Scroll