Ново
Солидни и печатени делфини шорцеви на девојчињата Dreamstar, 3-пакувања, големини 4-16

Солидни и печатени делфини шорцеви на девојчињата Dreamstar, 3-пакувања, големини 4-16

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 479.84

Освежете ги нејзините дневни избори со веселите дизајни на Делфинските шорцеви на Dreamstar 3-патеки! Светлите бои и смелите графички отпечатоци го прават овој пакет резервоари задолжително за нејзината секојдневна гардероба. Овие шорцеви се исто така направени во 100% памук за мек допир, оставајќи го чувството удобно цел ден. Само додадете ги омилените врвови на Dreamstar за целосен и удобен изглед! Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Вклучува 3-пакети : три пара шорцеви. ФИТ : Опуштено. Затворање : стил на влечење; Еластична лента за половината за лесно вклучување/исклучување. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Декоративно влечење; Печатени и цврсти дизајни. Цврсти и печатени делфини шорцеви 3-пакувања за девојчиња од Dreamstar.

Главните својства

Избор на купувачот

Таа е подготвена да направи бранови во овој тропски тенкини пливање поставен од Wonder Nation комплетен со дв�

Детски Костими овој забавен Костим За Спасување На Топлотни Бранови за Мали Деца вклучува комбинезон с

Спорт и секојдневен за носење ,Нов Изглед панталоните се совршени за приморски празници итн Модна СЕКОЈ

Бебе Момче Девојка Ромпер, Краток Ракав Круг Вратот Букви Печати Повик Пролет Лето Комбинезон Со Препон

Време за некое сонце, песок и забава Оваа крвава бранови со ребрести танкини за девојчиња ќе ја има возб�

Големина : 80 Препорачана Возраст : 612 Месеци Биста : 50см / 19,69" Должина : 31см / 12,20" Големина : 90 Препорачана Во

Бебе Девојче Облека Бебе Новороденче Девојчиња Момчиња Цврст Ребрест Памук Летен Есенски Ромпер 5 Беби�

Децата Chictry Девојки Обични панталони со панталони за влечење на панталони со панталони со панталони доа

Добредојдовте трендовски пресврт на класичен кардиган Овој кардиган на „Ник и Лекси“ го воздигнува св

Забавна вратоврска боја на врвот од Wonder Nation е совршен за вашата мала модна starвезда Овој врвен парови со �

Однесувајте се кон вашиот другар за печење на нашата симпатична маица за младински ѓумбир девојче...

Scroll