Ново
Сонувај за мене ситни тренер

Сонувај за мене ситни тренер

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 479.84

Обуката за ситници не мора да биде скучна работа со сонот за мене тренер за ситни. Светлите бои го охрабруваат вашето дете да го користи ситниот прием на вашето дете да остане и да заврши. Изработено од цврста пластика, сонот за мене ситниот тренер лесно се брише чиста со топла вода со сапуница. Дефлекторот вклучуваше сместување и девојчиња и момчиња. Сонувај за мене ситни тренер : светли бои. Направени од цврста пластика. Бебето тренер за бебиња брише чисто со топла вода со сапуница. Дефлектор вклучуваше сместување и девојчиња и момчиња. Прашања за потсетување на производи? Предметите што се дел од отповикување се отстранети од страницата и веќе не се достапни за купување. Овие предмети вклучуваат само предмети, а не оние на продавачите на пазарот. Клиентите кои купиле потсетена ставка ќе бидат известени по е -пошта или со писмо испратено на адресата дадена за време на купувањето. За целосни информации за потсетување, одете на потсетување.

Главните својства

Избор на купувачот

Scroll