Ново
Sony Ipela SNC-EM 2. Мегапикселна мрежна камера, боја, монохроматска, купола

Sony Ipela SNC-EM 2. Мегапикселна мрежна камера, боја, монохроматска, купола

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 735.84

Одличниот квалитет на сликата е уште подостапен со оваа разноврсна целосна HD мрежна камера која е натоварена со софистицирани карактеристики за секојдневните безбедносни апликации. Оваа компактен, лесен за инсталирање на Minidome Network Camera носи јасен, јасен целосен квалитет на сликање со HD на широк спектар на безбедност и надзор на затворен простор и надзор Апликации, од канцеларии, банки и малопродажни места до образование. Сензорот Exmor CMOS на Sony фаќа јасни, јасни, целосни HD слики со низок шум за зависен мониторинг-дури и во незгодни ситуации со мала светлина. Како и другите видео безбедносни камери за шеста генерација (G6), SNC-EM630 ја има наградуваната платформа за обработка на наградата на Sony на Sony. Ова го зголемува квалитетот на сликата во широк спектар на околини, вклучително и предизвикувачки сцени со мала светлина. View-DR го проширува динамичниот опсег за значително подобрена слика во сцените со висок контраст и силно позадинско осветлување, како канцеларии на сонце или влезови на паркинзи. Стабилизацијата на сликата ги одржува видео -сликите јасни и јасни, дури и кога камерата е предмет на вибрации на столб или заграда. Sony Ipela SNC-EM630 2.1 Мегапикселна мрежна камера, боја, монохроматски, куполи карактеристики Exmor CMOS сензор. Резолуција до 1920 x 1080 за надзор во реално време.

Главните својства

Избор на купувачот

Со комплетот севоедно Од Турком, не само што ќе ја добиете врвната технологија за дигитално снимање вид�

Сензорот за светло со светло со безжично батерии Aleko NS08 M, 5LED светлосен сензор е LED светло за движење на се

Алтроникс АЛ400УЛ3 Комерцијално Напојување, 110 V AC Влез, 5 V DC @ 1.75 A, 12 V DC @ 1.75 A, 24 V DC @ 1.5 А Излез Алтроникс АЛ400 UL

Пондерирајќи само 2,5 унци и со мерење под 3 инчи, епската спортска видео камера содржи сè што ви треба за �

Сега има подобар начин да го одбраните вашиот имот Фатете ги сите детали и набудувајте го секое движење

Очекувајте јасни и јасни слики со заробена активност QSM5265 C е висока резолуција, премиум камера со 520 ТВ л

Информации За Пакетот : Нисконапонско Известување : 2 Големина на пакетот : 10105см Далечински Управувач н�

Pyle PLVW95 UВоЅид CCTV Рамен Панел Монитор Безбедносен Надзор Видео Екран Со HD 1080p Поддршка (9.0 " Инчен Дисплеј)

ПВиди 4 MP HD IP Куршум Камера ви овозможи да ја видите "Голема Слика" на она што се случува во вашиот дом или

Геовизија 12 Мегапикселна Мрежна КамераБоја, Монохроматски ГВФЕР1220398 43 фтХ 264, ДВИЖЕЊЕ ЈПЕГ4000 х 30001,83 мм Ц

Осветлете ја темнината Со Светлината На Патеката На Гдин Зраци Користете го за дополнителна безбедност

Карактеристики : *Сосема нов И висок квалитет*Изработен од висококвалитетни материјали, издржлив*Расто�

Scroll