Ново
Спрингкрест Круг Врвот Квадратни Намалување Агол Сенка Бела Средна 10 Врвот 16 Дното 14 Висок Пајак Со Замена Харфа И Финалето

Спрингкрест Круг Врвот Квадратни Намалување Агол Сенка Бела Средна 10 Врвот 16 Дното 14 Висок Пајак Со Замена Харфа И Финалето

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 3.00

Разгорениот дизајн додава визуелен интерес на апстрактниот дизајн на оваа сенка на светилката со меки грбови. Од Springcrest Collectring, се одликува со интересна форма комплетна со тркалезен врв и сечено аголно дно. Само-трим го комплетира изгледот со прилагодена елеганција. 10 "преку горниот х 16" преку долниот х 14 "на аранжманот х 13 1/2" висок во целина. Полиран месинг заврши пајакот монтер. 1/2" капка. Softback круг врвот квадратни сече агол дното светилка сенка Од Springcrest Колекција€. Полиестерска ткаенина. Бела цврста боја тон. Бела полиестерска постава. Само трим. Точната големина харфа и финалето се вклучени бесплатно со оваа сенка.

Главните својства

Избор на купувачот

Разубавете го вашиот домашен декор со извонредниот стил На светилката За маса Векслер + плус Рачно изра�

Белата постелнина на оваа тврда тапанска сенка има класична привлечност Стилска надградба за вашиот де

Кихлер Капана 16 во 1Светло Старо Бронзено Надворешно Ѕидно Светло се одликува со уникатен дизајн кој до�

Со чудна силуета која потсетува на пловечки чинии, оваа енергетски ефикасна led приврзок светлина обезбе

Scroll