Ново
Sprint Motorola Motoluxe MT Charger Брз микро USB 2. Кабелски комплет од IXIR -

Sprint Motorola Motoluxe MT Charger Брз микро USB 2. Кабелски комплет од IXIR -

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 383.84

Автоматски престанува со полнење кога капацитетот на батеријата е полн за да се обезбеди безбедност на вашиот уред и долг живот. Синхронизирање и пренесување датотеки преку кабел за податоци за микро-USB. Работи со адаптивно брзо полнење (AFC) компатибилни уреди кои ги синхронизираат и пренесуваат датотеките преку кабел за податоци за микро-USB. Комплет за полнење USB : Комплетот за полнач за комбо IXIR вклучува 1x wallиден полнач и 2x микро USB до USB кабли (4 стапки и 6 стапки). IXIR производите доаѓаат со гаранција за замена на живот.0 за уреди го поврзува вашиот телефон со вашиот компјутер за полнење и синхронизација на податоци. IXIR® е регистрирана трговска марка заштитена со законот за трговска марка на САД. Адаптивна технологија за брзо полнење : Со IXIR Брзо полнење 2.

Главните својства

Избор на купувачот

Кажете збогум на протекување и испади Нашето врвно јадро содржи специјално дизајниран абсорбента мате�

Магнет за отвор за шишиња со тешки шишиња од едната и тркалезна може да се отвори табулаторот на спротив

Завршете го вашиот изглед кога го носите овој обичен часовник од Мајкл Корс Овој секојдневен додаток за

Женска Еднобојна Лабава Лежерна Врвка Спортски Трчање Слободно Време Панталони Карактеристики : 1.It изр

Samsung Galaxy S9 Plслучаи на џебни картички Хибрид со двоен слој со држач за картички Овие висококвалитетни, ун�

Добредојдовте на сонцето во овие типични сандали со флип флоп од Wonder Nation Симпатични, шарени и удобни, ни�

Засилете ја следната забава на плажа, двор или задната врата со одбојка на борба поставена од Еј! Играј! �

Подготвени за обесени со употреба на gicleeavailable во различни големини 11 "x 14" Мајкл Томпсет Формат : хоризонт

Унисекс Еднобоен Моден Скејтборд Чорап Удобни Чорапикарактеристика : Количина : 1парзиза : 2224см материј�

Мики Маус на Дизни е шармантен обожавател на сите возрасти повеќе од 90 години, а овој нов затнување е сов

Уметник : Родерик СтивенсСубјект : Сè уште начин на живот : Модерен и современо производ Тип : Галеријаоб�

Scroll