Ново
Стабилни изрази Карат бело злато дијамантски прстен

Стабилни изрази Карат бело злато дијамантски прстен

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 3921.60

Дополнете ја секоја облека со овој 14 карат бело злато прстен. Декорирани со 0,128 CTTW пенливи дијаманти наизменично со прекрасна шема, овој прстен со ширина од 2,25 мм може да се носи сам или во група. Сигурно да ги свртиме главите Овој прстен за изрази на изрази е достапен во големината на прстот 8.Метална тежина : 3,34 грамсјерви тип : стил на фининг : stackable ringgender : Women'Smetal : Goldgold Karat : 14 karatmetal Color : Whiteband Width : 2.25mmring Големина : 8solidclosed backdiamond details : Облик : Тркалезна категорија : 0,128 CTTWQUANTITY : 32 JEWELRY Поставување : ПРОНГИУРНА АТМЕКА Пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршен за чување или подароци. Земја на потеклото : Индија 14 Карат бело злато, цврсто, дијамант.

Главните својства

Избор на купувачот

Донесете стил и утеха во вашата секојдневна гардероба со овие машки фармерки од избледена слава Тие се �

Време е да скокнеме од радост! Ажурирајте ја нејзината гардероба со нов пар стилски џегингс од garanimals...

Загрејте го вашиот простор во стил со грејачот за осцилирање на кран Користете го за да го задржите студ

Лизгајте се во сложениот свеж горен дизајн и украс на Синтија по лесна улица и ќе ги сретнете удобноста �

Пополнете го секој простор во вашиот дом или канцеларија со нашите врамени wallидни уметнички комплети...

Брожен додаток на нејзината колекција, овој елегантен, но софистициран полиран ѓердан од сребро шифри, �

Однесете го денот со кошула од нашиот избор на слободен ден на Ферис Булер Овој класик на Johnон Хјуз за мо

Мулето со потпетица од кармела од лесна улица е дизајниран со супер мек еден опседен дел од горниот дел �

Тестото за колачиња со шеќер Данкарос и мрзнување со вкус на ванила со прскалки со виножито е забавно ис

Најголем квалитет на изработка : Направено со ултра мека двојна четкана микрофибер ткаенина, овие ултра

Добијте скок на денот со Мини и Мики! Симпатична комплет Romper и Tee е лесна облека со една и направена која �

Кокосот е едноставно неверојатен, но кога е тост и спарен со слатка ванила, тоа е вкусен сон Тоа е вкус на

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Во рамките на графичката колекција има различни слики врамени со убаво декоративно обликување, давајќи

Мешани текстури и опуштено вклопување го ажурираат овој класичен џемпер од кабелски терен од бесплатно

Scroll