Ново
Стак-он 22-пиштол-отпорен на пожарна шумски садови со заклучување

Стак-он 22-пиштол-отпорен на пожарна шумски садови со заклучување

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1.00

Безбедниот шумски предели со 22 пиштоли со електронско заклучување на позадинско осветлување има конвертибилен ентериер и вклучува осум полици. Системот за складирање на вратите вклучува отстранливи, патенти торби кои ви овозможуваат да ја спакувате и чувате вашата опрема за помалку време, како и голем џеб за документи и отстранливи фудбали за складирање на пиштоли, обезбедувајќи флексибилно складирање. Одобрено од Калифорнискиот Министерство за правда како исполнување на нивните стандарди за безбедно складирање на огнено оружје и тестирано и потврдено дека е отпорен на пожар за 30 минути до 1400 степени F од ETL, независна лабораторија за тестирање. Стак-он 22-пиштол-отпорен на пожарникарски шумски земјиште со заклучување : држи 22 пиштоли. Вклучува 8 полици. Тестирано и потврдено да биде отпорен на пожар 30 минути до 1400 степени F од ETL, независна лабораторија за тестирање. Засилува челични врати се полни со материјал за ретардант на пожар. Соблекувањето на вратите се шири кога е изложено на топлина, запечатувајќи ја вратата и ја заштитува содржината на сефот од оган. 4-насочно заклучување со 1,5 "завртки за заклучување на дејството во живо. Целосно тепих за внатрешни работи. Системот за складирање на вратите вклучува отстранливи, патенти торби кои ви овозможуваат да ја спакувате и чувате вашата опрема за помалку време. Голем џеб на документи и отстранливи фунти за складирање на пиштоли. Одобрено од Калифорнија Министерството за правда како исполнување на нивните стандарди за безбедно складирање на огнено оружје. Модел# W-22-BH-E-S.

Главните својства

Избор на купувачот

Каролини Богатства BB8272 PW1216 Ariege Покажувач Добредојдовте Платно Ткаенина Декоративна Перница, Сина, 12h x16

Women'sенски забавен и флерт, мали кафеави до голи очила за сонце со мачки очи со градиент кафеава затемнет�

Акцент на вашиот прозорец третмани со нашите нови 1 " дијаметар завеса прачка и финалето во собата...

Интензивна ЈасБоја, Задебелени Голи, Прав Сенка, Леска, Блистер Пакет 0.12 МЛ цел ден носат...

PRODUCT SPECIFICSQuantity Sold : Sold individually Assembly : With bulb(s) Replaces OE Number : 922022 K000 Replaces Partslink Number : KI2593119 Interchange Part Numer : 922022 K000, KI2593

Модата ја исполнува функцијата Со чизмата Моли Направено со врвна гаучо кожа Се одликува со кожен ремен

Наменето за удобна употреба на домови или канцеларии, Legacy Laminate Lateral File има термичкофузионирано меламин �

Додадете боја на вашиот еднобоен мебел за внатрешен двор или надворешен простор за седење со нашите уме

Заштитената марка за трговска марка е регистрирана трговска марка заштитена од Побарајте го нашето лог

Овој Тренд Меѓународен Жан Плут Индиго Ботанички Асоидиум Аголен Ѕид Постер е дизајниран со висок квал

Хадсон бебешки фустан и комплет кардиган е најслатката модна облека за вашето бебе и мало девојче...

Изложете ја вашата љубов кон Пиварите Милвоки со лежерен талент со тоа што Ќе Го зграпчите Овој Резулта�

Додадете кадифен допир во вашата спална соба со Комплетот Кардинална Навлака за Перници Изработен од 100

Подгответе ја кујната за готвење со погодност безбедна за миење садови и прскање во боја користејќи го �

Направете пат за сосема нов стил на шејкер, со централно монтиран излив, отстранлива јамка за носење, ма�

Додадете стил во вашата спална соба со голем цветен принт Од Домашна Суштина Корнел Комплетен Утешител

Ако ја сакате нашата позната Слатка маичка (и сите ја сакаат), ќе сакате да ја носите преку целата година

Двојната Крајна Торба ќе ви помогне да се фокусирате на овие техники и да ги изостри вашите рефлекси за �

Ова никогаш не треба да биде доведено во прашање Ќе откриете дека нашите тркала се извонредни по нивнио�

Преголема големина за да обезбеди поголема покриеност, урбаниот шик комбинира современа талент со издр

Овој Тренд Меѓународен ДК Стрип Филм Птици ГрабливкиТизер Ѕиден Постер е дизајниран со висококвалитет

Заградите и крајните фитинзи во стилот НА ОЕ обезбедуваат лесна инсталација и слично вклопување на ори�

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

3д Макспајдер Прилагодените Подни Душеци се најдобрата заштита за подот на вашето возило ЗА разлика од �

Ветре, флерт и забавно… сè што сакате во летен фустан! Облеката за рафли со нечистотија на границите не �

Боја : Црвена / Розова Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на килим може малку да се р�

Секоја Динатрап Атрактагло Надворешна Стапица За Комарци и Инсекти е едноставна за употреба кога зароб

5Те Џебни Заострени Жан на вранглер бојс има заострено вклопување, предни џебови за лажички, џебови за к�

Scroll