Ново
Стаклена Суета Полица со Закосени Рабови

Стаклена Суета Полица со Закосени Рабови

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1.00

Додадете простор и организација во вашата бања со оваа едноставна стаклена полица во современ стил. Одликувајќи се со калено стакло со закосени острици и цврст месинг хардвер оваа полица е изработена за издржливост, цврстина и стил. Една од многуте координативни додатоци во Сојузничката Месинг Колекција додатоци, оваа суптилна стаклена полица е совршено надополнување на вашиот декор за бања. Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали;Изработени со 3/8" дебело калено стакло за безбедност и цврстина;скриениот хардвер за монтирање на завртки лесно се инсталира;дизајнот монтиран На Ѕид е идеална употреба на просторот;Достапен во широк спектар на завршни дизајнерски завршетоци;Производите се обезбедени со ограничена доживотна гаранција.

Главните својства

Избор на купувачот

? Прилагодлив НА вашата када фиоката за кади НА RCW е стратешки изработена за да се осигура дека ги исполн

Овој џозеф џозеф разноврсна кади е дизајниран за подобро организирање на вашиот простор за бања...

Карактеристики : 1 Без проблеми на перфорирање на ѕидот за тоа не е потребно да удар 2 Може да се закачи н�

Багажник За кади, Издржлива Решетка За Складирање На Када Водоотпорна За Хотел За Салон За Убавина За Ба

Боја : сликата покажува.Крпи За Држач За Хартиена Крпа За Бања Пловечки Полици За Бања Крпи За Бања Голем

Опис : решетката за складирање може да се преклопи на 90 степени, целосно искористувајќи ја и заштедувајќ

Описr r јас ќе препорачам корисен туш кади за вас Тоа може да го реши проблемот со складирање на туш Со же�

Со Топката И Складирањето За Капење За Бебиња Дизни, одржувањето на играчките за капење организирани и �

Чувајте ги и организирајте ги сите ваши најважни работи за туширање во овој кади за туширање Направено �

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Soarian Од Joybuy пазарот.Опис Едноставна и практична

Уникатниот послужавник за Када За Поволни Цени е изработен од природни бамбусови влакна, покриени со те

Пластични Корпи За Складирање дали сте загрижени за неуредните работи? не грижете се, нека ви помогне ов

Serene Life SLBCAD50Природни Бамбус Када Caddy Туш Када Кади Послужавник Со Прилагодлива Должина Домот Када Caddy Удо

Делтана е производител на архитектонски хардвер со докажан рекорд за исклучителна услуга и квалитет...

Организирајте ја вашата бања и максимизирајте го складирањето за туширање со Кени 4Џебна Организација �

Опис : мултифункционална решетка за складирање за тесни места, разумна употреба на празнини за да заште�

Scroll